11. Augusts 2020 /NR. 32 (1142)
Sludinājumi. Reklāma
Tiesu administrācija izsludina konkursu uz rajona (pilsētas) tiesas tiesneša amata vietām Ekonomisko lietu tiesā
1

Tiesu administrācija izsludina konkursu uz rajona (pilsētas) tiesas tiesneša amata vietām Ekonomisko lietu tiesā (tiesas atrašanās vieta Mazajā Nometņu ielā 39, Rīgā)

Prasības tiesneša amata kandidātiem/-ēm:

• atbilstība likuma "Par tiesu varu" 51. panta pirmās daļas prasībām

• atbilstība likuma "Par tiesu varu" 52. panta 1. un 3. punkta prasībām

• atbilstība likuma "Par tiesu varu" 55. panta prasībām

Tiesneša amata kandidātu atlase tiek veikta saskaņā ar Tieslietu padomes 2020. gada 15. aprīlī apstiprināto kārtību “Rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas tiesneša amata kandidātu atlases kārtība” (turpmāk Ð Kārtība).

Tiesneša amata kandidātiem/-ēm jāiesniedz šādi pieteikuma dokumenti:

1. Pieteikuma vēstule, pamatojot atbilstību likumā “Par tiesu varu” noteiktajām prasībām tiesneša amata kandidātiem un apliecinot, ka uz kandidātu nav attiecināmi likumā “Par tiesu varu” noteiktie ierobežojumi ieņemt tiesneša amatu

2. Dzīves un darba apraksts (atbisltoši Europas CV standartiem) (Europass CV veidlapa atrodama http://europass.cedefop.europa.eu/lv)

3. Izglītību apliecinošu dokumentu apliecinātas kopijas

4. Darba stāžu juridiskajā specialitātē apliecinošus dokumentus vai to apliecinātas kopijas

5. Pieteikumam pievienojamas atbildes uz jautājumiem, kas noteikti Kārtības 29. punktā:

1) par iepriekšējo darba pieredzi un nozīmīgākajiem profesionālajiem sasniegumiem pēdējo trīs gadu laikā (raksturojiet savu lomu to sasniegšanā un savus ieguvumus)

2) par vienu svarīgu personīgu panākumu (raksturojiet situāciju, savu lomu un rīcību, rezultātus, secinājumus par iegūto pieredzi un tās tālāko izmantojumu)

3) par situāciju darbā vai sociālajā dzīvē, kas risinājās ilgākā periodā, kurā bija iesaistītas arī citas personas un kurā nācās saskarties ar grūtībām, kā arī tās atrisināt, lai sasniegtu vēlamo rezultātu (raksturojiet situāciju un grūtības, savu rīcību un secinājumus un iegūtās pieredzes tālāko pielietojumu)

4) par savām īpašībām un prasmēm, kas liecina par piemērotību tiesneša amatam, kā arī mērķiem, kurus šajā amatā vēlaties piepildīt

5) sniedziet savu redzējumu par tiesu sistēmas un tiesneša lomu valsts attīstībā

Rajona (pilsētas) tiesas tiesneša mēnešalga tiek noteikta atbilstoši Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma 6.¹ panta 1.¹ daļai. No 2021. gada tā noteikta 2984 EUR apmērā.

Pieteikuma dokumenti līdz 2020. gada 28. augustam jāiesniedz Tiesu administrācijā personīgi vai jānosūta pa pastu uz adresi: Antonijas ielā 6, Rīgā, LV-1010, ar norādi "Tiesu administrācijas Personālvadības un juridiskā departamenta Personālvadības nodaļai" vai jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi: atlase@ta.gov.lv (elektroniski nosūtītiem dokumentiem jābūt parakstītiem ar drošu elektronisko parakstu un jāsatur laika zīmogs).

Tālrunis uzziņām 67063853, 67063844, 67063851.

Tiesu administrācija apstrādās jūsu pieteikumā norādītos personas datus atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Tiesu administrācija izsludina konkursu uz rajona (pilsētas) tiesas tiesneša amata vietām Ekonomisko lietu tiesā. Jurista Vārds, 11.08.2020., Nr. 32 (1142), 51.lpp.
patīk
drukāt
VISI RAKSTI 11. Augusts 2020 /NR. 32 (1142)
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
advokāts
17. Augusts 2020 / 11:24
2
ATBILDĒT
Tātad šajā nevajadzīgajā tiesu apendiksā strādās jaunie tiesneši, kas savā dzīvē vēl nevienu lietu nav izskatījuši, bez kompromisiem uz saulaino tāli.
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties