“Jurista Vārds” – abonementu veidi 2022. gadam!

“Jurista Vārds” – abonementu veidi 2022. gadam!

“Jurista Vārds” – Tavs ikdienas darbarīks! Abonējiet “Jurista Vārdu” 2022. gadam un iegūstiet ne tikai jaunākos žurnālus (drukāto un digitālo versiju), bet arī neierobežotu pieeju vairāk nekā 15 000 rakstu lielajam arhīvam, ko veidojuši vairāk nekā 1700 autoru daudzu gadu garumā. Mūsu abonenti reizi gadā bez papildu samaksas saņem arī tematisko grāmatžurnālu par aktuāliem tiesību jautājumiem. 

Vēlamies iepazīstināt ar jauno “Jurista Vārda” abonēšanas kārtību un ieguvumiem, ko tā turpmāk sniegs mūsu lasītājiem. 2022. gadam pieejami trīs abonementa veidi – atkarībā no lasītāju/lietotāju skaita, kam pieejams žurnāla saturs: 

  1. Mazais (1 lietotājs) 
  1. Vidējais (līdz 10 lietotājiem) 
  1. Lielais (līdz 30 lietotājiem) 

Abonementi veidoti tā, lai nodrošinātu juristu profesionālās vajadzības atkarībā no tā, kā norit viņu darbs (individuāli, nelielā kolektīvā vai plašā birojā): 

  • Katram lietotājam vienlaikus ir pieeja žurnāla digitālajam saturam no 2 ierīcēm.   
  • Iespēja noformēt abonementu ar vai bez drukātās versijas (1 žurnāls nedēļā) – cena abos gadījumos ir nemainīga. 

Papildus tam katra lietotāja profilā ir nodrošināti šīs datubāzes izmantošanai nepieciešamie personalizētie rīki (iespēja veidot biežāk lietojamo materiālu sarakstus un tematiskās mapes, atstāt pie tiem personiskas piezīmes, atlasīt un mapēs krāt noderīgus citātus – rakstu tēzes utt.).  

Nedēļas žurnāls “Jurista Vārds”, uz kuru regulāri atsaucas tiesu spriedumos, tiesību zinātnē un normatīvo aktu projektos, turpina savu misiju – attīstīt Latvijas tiesisko sistēmu un veicināt juristu profesionālo kompetenci. 

Plašāka informācija – abonēšanas noteikumos un Lasītāju servisā (kontakti).

Dalies ar šo jaunumu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


Par mums

Lasītāju serviss

Seko "Jurista Vārdam"

DROŠUS MAKSĀJUMUS NODROŠINA

Mastarcard SecureCode, Verified by VISA, Swedbank

 © VSIA “Latvijas Vēstnesis”