Piegāde

Žurnāla “Jurista Vārds” abonementi

Drukātā žurnāla “Jurista Vārds” (izdevējs “Latvijas Vēstnesis”) provizoriskais piegādes laiks: vienu reizi nedēļā, otrdienās. Ja otrdiena ir svētku diena, tad konkrētajā otrdienā žurnāls neiznāk, un tādā gadījumā nedēļu pirms vai pēc iznāk dubulta apjoma žurnāls.

Drukātā žurnāla piegāde tiek nodrošināta piecu darba dienu laikā pēc apmaksas saņemšanas vai no abonenta norādītā datuma (ievērojot piedu darba dienu periodu, kas nepieciešams piegādes noformēšanai).

  • Abonēto drukāto žurnālu Latvijas teritorijā piegādā VAS “Latvijas Pasts” un AC “Kurzemes Vārds”.  Eiropā un citur pasaulē − izdevniecība ar pasta sūtījumiem.
  • Piegādes cenas Latvijā ir iekļautas abonēšanas cenā.
  • Ārzemju abonentiem maksa tiek noteikta no divu komponentu kopsummas: no maksas par abonementu un maksas par pasta sūtījumu. Abonements tiek noformēts pēc priekšapmaksas saņemšanas.

Drukātā žurnāla digitālā versija ir pieejama portālā juristavards.lv tā iznākšanas dienā (otrdienā).

  • Digitālais saturs lietošanai klientam tiek nodrošināts tūlītēji vai no abonenta norādītā datuma, abos gadījumos – pēc pakalpojuma pilnas apmaksas.
  • Katram lietotājam vienlaikus ir pieeja žurnāla digitālajam saturam no 2 ierīcēm vai interneta pārlūka programmatūrām.

Ja izdevums nav saņemts vai saņemts ar nokavēšanos, lūgums sazināties ar “Latvijas Vēstneša” Lasītāju servisu (kontakti).

Plašāk: abonēšanas noteikumi.

“Latvijas Vēstneša” grāmatu un žurnāla “Jurista Vārds”piegāde

Internetveikalā norādītajā preces cenā nav ietverta maksa par preces piegādi  tā ir norādīta atsevišķi, noformējot pirkumu. Cena var mainīties atkarībā no pircēja izvēlētā piegādes veida un preces svara.

Trīs iespējas, kā saņemt internetveikalā iegādātās grāmatas un žurnālus:

  1. bez maksas “Latvijas Vēstneša” Klientu centrā  
    (ārkārtējās situācijas laikā pakalpojums pieejams “zaļajā režīmā” – tikai ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem un iepriekšēju pieteikšanos, zvanot pa tālruni 67898741)
  2. ar “Latvijas Pasta” starpniecību atbilstoši pakalpojuma sniedzēja noteiktajiem piegādes termiņiem un internetveikalā norādītajai piegādes maksai;
  3. ar “Omniva” starpniecību atbilstoši pakalpojuma sniedzēja noteiktajiem piegādes termiņiem un internetveikalā norādītajai piegādes maksai.

Preces piegādei pircēja izvēlētajam komersantam, noformējot pasūtījumu, tiek nodotas 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas (apliecinājuma saņemšanas par to).   

Ja sūtījums nav saņemts, lūgums sazināties ar “Latvijas Vēstneša” Lasītāju servisu (kontakti).

Plašāk: grāmatu piegādes iespējas un noteikumi.

Par mums

Lasītāju serviss

Seko "Jurista Vārdam"

DROŠUS MAKSĀJUMUS NODROŠINA

Mastarcard SecureCode, Verified by VISA, Swedbank

 © VSIA “Latvijas Vēstnesis”