16. Aprīlis 2024 /NR. 16 (1334)
Notikums
Aizvadīta gadskārtējā advokātu kopsapulce
Elīna Zeltiņa
Latvijas Zvērinātu advokātu padomes ģenerālsekretāre 
Foto no LZAP arhīva

22. martā norisinājās Latvijas zvērinātu advokātu kopsapulce. Uz to ieradās 535 zvērināti advokāti un 70 zvērinātu advokātu palīgi. Atbilstoši Advokatūras likumā noteiktajam kopsapulcē lēmumi uzskatāmi par pieņemtiem, ja tajā piedalījusies vairāk nekā trešā daļa no visiem zvērinātiem advokātiem, un šis nosacījums tika izpildīts, jo kolēģijā šajā brīdī bija 1213 balsstiesīgi kolēģi – zvērināti advokāti.

Uz kopsapulci bija ieradušies arī viesi, no kuriem vairāki teica uzrunas. Satversmes tiesas priekšsēdētājs Aldis Laviņš pateicās advokātiem, kuri aktīvi piedalās Satversmes tiesas procesos, par profesionalitāti, disciplīnu un cieņpilno attieksmi pret tiesu un aicināja advokātus vēl vairāk iesaistīties konstitucionālo sūdzību sastādīšanā, kā arī uzsvēra tiesas un zvērinātu advokātu kā lietas dalībnieku savstarpējā dialoga nozīmi, kas sekmētu lietu efektīvāku izskatīšanu.

Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāre Lauma Paegļkalna aicināja meklēt jaunas iespējas juridiskiem risinājumiem, jo mūsdienu ģeopolitiskajā situācijā uz daudziem priekšstatiem jāraugās citām acīm.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties