1. Jūnijs 2016 20:14
Domnīca / brīvais mikrofons
Pirmā nedēļa par brīvu, pastāvīgajiem klientiem atlaides?
5
Visādas reklāmas ir redzētas, bet nu šodien ...

Uz mikriņa, kurš kursē uz Ķengaragu, aizmugures Valsts probācijas dienesta reklāma "Elektroniskā uzraudzība", kas reklamē noziedznieku elektronisko aproču lietošanu. Kas tālāk - savu viesmīlību reklamēs Centrālcietums?!

patīk
drukāt
 
 
6 KOMENTĀRI
 
...
9. Jūnijs 2016 / 11:35
1
ATBILDĒT
Probācija ir pakalpojums. Pakalpojumus reklamē. Skandināvijā ātrās palīdzības, pažarnieku un citus sabiedrībai eksistenciāli svarīgus pakalpojumus nodrošina privātie komersani. Pie viņiem tā ir norma, pie mums - debilitāte (citējot Zintu).

Un par centrālcietuma reklāmu - jā, ja tiktu ieviests regulējums, ka ieslodzītais varētu pats izvēlēties soda izciešanas vietu, kāpēc gan esošā CT budžeta ietvaros nereklamēties?!

iomaio, es tikko atcerējos, ka ir arī tādas valstis, kurās cietumus būvē un ieslodzīto uzturēšanas pakalpojumus valstij nodrošina privātie!
Homērs
4. Jūnijs 2016 / 19:52
0
ATBILDĒT
Reklāmai blakus ir norāde "norway grants". Pieņemu, ka VPD īsteno kādu Norvēģijas finanšu instrumenta projektu, kuram kompektā nāk publicitātes nosacījumi (tai skaitā sabiedrības informēšana). Pārbaudīju VPD tīmekļa vietni - jā tieši tā arī ir - projekts „Alternatīvu brīvības atņemšanai sekmēšana (ieskaitot iespējamo pilotprojektu elektroniskajai uzraudzībai)”. Tādēļ nav ko brīnīties, šādas reklāmas ir obligāts projekta nosacījums un tiek finansētas no finanšu instrumenta budžeta. Brīnos, ka to nepamanījāt.
Zita > Homērs
6. Jūnijs 2016 / 00:58
2
ATBILDĒT
Ir pilnīgi skaidrs, ka Homērs pārstāv sistēmu, tādēļ varēja saņemties drosmes un komentāru uzrakstīt ar īsto vārdu, bet tas mazākais.
Ja pēc būtības - fakts, ka aproču reklāmas vizināšanos apmaksā norvēģi neatceļ idejas debilitāti.
Homērs > Zita
6. Jūnijs 2016 / 07:50
1
ATBILDĒT
Ir tikpat pilnīgi skaidrs, ka kaut kādu sistēmu Homērs pārstāv, taču noteikti ne VPD un tikpat noteikti ne Norvēģu grantu sistēmu. Homērs reklāmās pamana atsauces, Homērs draudzējas ar galvu, Homērs kaut ko saprot no ārvalstu finanšu instrumentiem un Homēram nebija slinkums apmeklēt VPD tīmekļa vietni, kamēr citiem prioritāte ir histēriski bļaustiets.
Jurčiks > Homērs
4. Jūlijs 2016 / 10:28
0
ATBILDĒT
Visu cieņu, Homēr! :))
Zita
2. Jūnijs 2016 / 11:35
0
ATBILDĒT
Te mēs redzam aktualitātes un prioritātes tieslietu jomā - sistēmai ir nauda, lai vizinātu noziedznieku uzraudzības aproču reklāmas, bet vienlaikus trūkst līdzekļu pašai probācijai. Tiešām šķiet, ka kāds velk bikses pār galvu!
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties