27. Marts 2014 18:40
Domnīca / brīvais mikrofons
Grozījumi Krimināllikumā
3

Šodien otrajā lasījumā Saeimā ir atbalstīti grozījumi Krimināllikumā. Saeimas preses relīze ir šeit  Krimināllikuma grozījumu tabula ir šeit. Līdz otrdienai var iesniegt priekšlikumus trešajam lasījumam.

Collapse

patīk
drukāt
 
 
3 KOMENTĀRI
 
mazgudrais
28. Marts 2014 / 12:31
1
ATBILDĒT
Par nepilngadīgas personas prostitūcijas izmantošanu - kas tas ir? šādas personas intervēšana masu medijam, ar nolūku veidot audzinošu vai informatīvu sižetu, arī atbildīs šadai dispozīcijai (164.pants)
Kas būs rupja trivializēšana (74.prim pants), kur ir robeža starp rupju un mazāk rupju? un vispār ar kādu brīdi sākas trivializēšana? latviešu valodā vārdu nav, lai jēdzienu izteiktu viennozīmīgi un nepārprotami?
ja kādā operā, piemēram, dziedātājs nemeistariski atveidos savu lomu, piemēram, kādu kara upuri, tad tā arī būs trivializēšana?
mazgudrais
28. Marts 2014 / 12:14
1
ATBILDĒT
p.s. patiesībā gribēju par ko citu uzrakstīt, bet, kad tiku līdz 160.pantam, sapratu, ka nebūs vērts, būs jāgaida laikam cita saeima
mazgudrais
28. Marts 2014 / 12:12
1
ATBILDĒT
Par anālu vai orālu aktu vai dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, kas saistīta ar vaginālu, anālu vai orālu iekļūšanu cietušā ķermenī, ja tas izdarīts, izmantojot cietušā bezpalīdzības stāvokli vai pret cietušā gribu, lietojot vardarbību, draudus vai izmantojot uzticību, autoritāti vai citādu ietekmi uz cietušo, –

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Godātais Judina kungs, orāls akts pret cietušā gribu, izmantojot uzticību, būs arī negaršīgas konfektes iebāšana mutē (160.pants, 161.pants)?
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties