“Jurista Vārds” – Tavs profesionālais kompass tieslietu pasaulē! Abonē žurnālu 2024. gadam

“Jurista Vārds” – Tavs profesionālais kompass tieslietu pasaulē! Abonē žurnālu 2024. gadam

Taisnīgums un tiesiskums ir mūsu kopējais mērķis. Lai tos sasniegtu, nozares profesionālim ik dienu ir vajadzīgi labākie argumenti un jaunākās zināšanas par norisēm Latvijas tiesiskajā sistēmā. Abonējiet “Jurista Vārdu” 2024. gadam un iegūsiet ne tikai jaunākos žurnālus (drukāto un digitālo versiju), bet arī neierobežotu pieeju vairāk nekā 18 000 rakstu plašajam arhīvam.

Pieejami trīs abonementa veidi – atkarībā no lasītāju/lietotāju skaita, kam pieejams žurnāla saturs:

Abonements “Mazais” ir orientēts uz vienu lasītāju (fizisku personu), savukārt “Vidējais” un “Lielais” – uz dažādu lielumu juridiskajiem birojiem, iestādēm, uzņēmumiem, jo dod iespēju neierobežoti piekļūt juridisko publikāciju datubāzei vairākiem lietotājiem vienlaikus.

Proti, abonementi veidoti tā, lai nodrošinātu juristu profesionālās vajadzības atkarībā no tā, kā norit viņu darbs (individuāli, nelielā kolektīvā vai plašā birojā): katram lietotājam vienlaikus ir pieeja žurnāla digitālajam saturam no 2 ierīcēm; var noformēt abonementu ar vai bez drukātās versijas (1 žurnāls nedēļā) – cena abos gadījumos ir nemainīga.

Iesakām izmantot personalizētās iespējas! Katra lietotāja profilā ir nodrošināti šīs datubāzes izmantošanai nepieciešamie personalizētie rīki. Piemēram, ir iespēja veidot biežāk lietojamo publikāciju sarakstus un tematiskās mapes, atstāt pie rakstiem personiskas piezīmes, atlasīt un mapēs krāt noderīgus citātus – rakstu tēzes utt.  

Nedēļas žurnāls “Jurista Vārds”, uz kuru regulāri atsaucas tiesu spriedumos, tiesību zinātnē un normatīvo aktu projektos, turpina savu misiju – attīstīt Latvijas tiesisko sistēmu un veicināt juristu profesionālo kompetenci. Žurnālu veido pieredzējusi redakcija kopā ar vairāk nekā 2000 tieslietu nozares profesionāļiem.

Plašāka informācija – Abonēšanas noteikumos un Lasītāju servisā (67311161; abonenti@lv.lv).

Noformēt abonementus 2024. gadam iespējams  i-veikalā juristavards.lv/veikals.

Žurnālu izdod un portālu juristavards.lv uztur VSIA “Latvijas Vēstnesis”.  

Dalies ar šo jaunumu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *


Par mums

Lasītāju serviss

Seko "Jurista Vārdam"

DROŠUS MAKSĀJUMUS NODROŠINA

Mastarcard SecureCode, Verified by VISA, Swedbank

 © VSIA “Latvijas Vēstnesis”