11. Decembris 2012 /NR. 50 (749)
Notikums
Noskaidroti "Jurista Vārda" šī gada konkursa uzvarētāji
Žurnāla “Jurista Vārds” septītā pētniecisko darbu konkursa dalībnieku, žūrijas locekļu, rīkotāju un atbalstītāju kopīgs foto svinīgā apbalvošanas pasākuma noslēgumā 4. decembrī
Boriss Koļesņikovs

Decembra sākumā – starp Latvijas valsts svētkiem un gada nogales svinībām – žurnāls "Jurista Vārds" jau tradicionāli rīkoja pētniecisko darbu konkursa noslēguma pasākumu. Šis bija jau septītais ikgadējais "Jurista Vārda" konkurss, un no iepriekšējām reizēm to atšķīra vairāki jauninājumi, kas padarīja konkursu intriģējošāku un zinātniski spraigāku.

Šogad darbus bija iesūtījuši arī vairāki studenti, kas konkursā piedalījušies jau iepriekšējos gados. Atkārtota vēlme nodot savus darbus ekspertu vērtējumam liecina par šāda pasākuma nepieciešamību – studentiem arī ārpus studijām vajadzīgi zinātniski izaicinājumi.

Pagājušā gadā konkursā piedalījās 22, bet šogad jau 30 dalībnieki, turklāt, ja iepriekšējā reizē no 22 dalībniekiem 20 bija Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes pārstāvji, tad šogad pārstāvēto mācību iestāžu skaits bija ievērojami lielāks. Konkursā piedalījās ne tikai Latvijas Universitātes, bet arī Rīgas Stradiņa universitātes, Daugavpils Universitātes, Biznesa augstskolas "Turība", Latvijas Biznesa koledžas un Baltijas Starptautiskās akadēmijas pārstāvji.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties