13. Februāris 2001 /NR. 3 (196)
Intervija
Ir likuma projekts, par valsts un indivīda attiecībām
Arvīds Dravnieks
Publisko tiesību institūta direktors 

Ir likuma projekts, par valsts un indivīda attiecībām

Foto: Arnis Blumbergs, "LV"

DRAVNIEKS.JPG (13059 BYTES) Arvīds Dravnieks, Administratīvā procesa likumprojekta darba grupas vadītājs, tieslietu ministres padomnieks,— "Latvijas Vēstnesim"

— Pirms trim gadiem Juristu biedrības kolēģijā diskutēja par topošā Administratīvā procesa likumprojektu, kura izstrādes darba grupas vadītājs jūs esat no paša sākuma.

— Ne gluži, esmu darba grupā tikai no 1997.gada 17.janvāra. Pirms tam bija cita darba grupa un cita koncepcija. 1997.gada 15. jūlijā tagadējā likumprojekta pamatā esošo koncepciju akceptēja valdība. 1998.gada sākumā projekta teksts jau bija guvis atzinību dažādos ekspertu semināros un konferencēs. Tieši pirms trim gadiem projektu stādījām priekšā plašākai juristu sabiedrībai Latvijas Juristu biedrības kolēģijā. Interese bija milzīga. Dažs slinkāks ziņu kanāls vēl tagad turpina izmantot kolēģijas piefilmējumus, lai demonstrētu ieinteresētu juristu auditoriju.

— 1998. gada martā par minētajā kolēģijā diskutēto un pēc tās radušajām atziņām "Latvijas Vēstneša" pielikumā "Jurista vārds" stāstīja daudzi Latvijā pazīstami juristi. Arī pēc tam laiku pa laikam gan mūsu laikrakstā, gan citos saziņas līdzekļos varēja lasīt publikācijas par šo tematu.

— Tēma ir ļoti plaša. Vismaz reizi mēnesī šai sakarā parādās kāda publikācija katrā sevi cienošā kaut cik juridiskā izdevumā. Paldies arī "Latvijas Vēstnesim" par atsaucību.

ABONĒ 2023.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties