13. Marts 2015 11:22
Domnīca / brīvais mikrofons
Reklāma iekš JV
3

Vai es esmu vienīgais, kuram jau kādu mēnesi traucē tā apnicīgā Hyundai reklāma, kas parādās katru reizi, kad tiek atvērts jauns raksts iekš JV?

Es vēl saprastu, ja tā reklāma parādītos tiem lietotājiem, kuri nav nav JV abonenti, bet esmu abonents gan papīra, gan elektroniskam JV, tāpēc uzskatu, ka esmu apmaksājis saturu bez šādām apnicīgām un, galvenais, traucējošām reklāmām. Ceru, ka JV redakcija to ņems vērā. 

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
3 KOMENTĀRI
 
Sannija Matule
16. Marts 2015 / 12:37
0
ATBILDĒT
Paldies, Armand, par viedokli! Diemžēl ir grūti Jūs iepriecināt, jo redakcija nevar apsolīt, ka esam un būsim 100% brīvi no komercreklāmas. Nav jābūt ļoti lielam pareģim vai ekspertam, lai secinātu, kādēļ šī reklāma tomēr ir, un kolēģis "Mazgudrais" apmēram to jau ir izklāstījis savā komentārā. Diemžēl abonentmaksas ieņēmumi nenosedz "Jurista Vārda" izdošanu, līdz ar to komercreklāma ir viens no veidiem, kā mazināt šo negatīvo starpību. :(
Esam pateicīgi par Jūsu uzticību, abonējot JV dažādos formātos, un patiesi priecātos, ja mūsu lasītāju uzmanību nevajadzētu traucēt ar reklāmām, kuru gan mūsu - JV - formātos nav daudz. Taču, kā jau minēju, tā nav mūsu izvēle, bet gan - nepieciešamība. Turklāt ikviena žurnāla vai avīzes saturu tā lasītāji faktiski jau ir apmaksājuši (pērkot vai abonējot), līdz ar to drukātajos medijos vispār nevarētu būt reklāma, ja nu vienīgi bezmaksas avīzēs... Tādēļ šajā ziņā neesam unikāli.
p.s. Par Hyndai gan noskaidrosim, vai reklāma vienam lietotājam nerādās biežāk nekā pienāktos jeb lai nekļūtu uzmācīgi traucējoša, jo, piemēram, šobrīd, šķirstot daudz un dažādus žurnāla rakstus, man personīgi tā neparādījās nevienu reizi.
edu
14. Marts 2015 / 00:41
2
ATBILDĒT
adblock plus
mazgudrais
13. Marts 2015 / 13:57
0
ATBILDĒT
paredzu, ka JV Jums atbildēs apmēram šādi: tas, ka tā apnicīgā Hyundai reklāma parādās katru reizi, kad tiek atvērts jauns raksts iekš JV, mums (JV) dod iespēju notirgot Jums mūs (JV), un līdz ar to dod iespēju Jums nopirkt mūs (JV) par pulka mazākām naudiņām nekā tad, ja tā apnicīgā Hyundai reklāma neparādītos katru reizi, kad tiek atvērts jauns raksts iekš JV
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
1
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties