2. Jūlijs 2024 16:30
Prakses materiāli
Terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas vadlīnijas

Finanšu izlūkošanas dienests (turpmāk - FID) sadarbībā ar Valsts drošības dienestu (turpmāk - VDD) izstrādājis atjaunotas Terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas vadlīnijas. Šī ir aktualizēta versija FID un VDD 2019. gadā izstrādātajām “TF un PF novēršanas vadlīnijām NILLTPFNL subjektiem un uzraudzības institūcijām”.

Atjaunotās vadlīnijas ir paredzētas kā praktisks instruments Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma (turpmāk – Novēršanas likums) subjektiem un to uzraudzības un kontroles institūcijām terorisma un proliferācijas finansēšanas (turpmāk – TF un PF) novēršanas pasākumu plānošanā un realizēšanā.

Vadlīnijas ir izstrādātas, lai palīdzētu finanšu institūcijām un citām iesaistītajām pusēm labāk izprast un identificēt iespējamos TF un PF riskus, kā arī efektīvāk reaģēt uz tiem. Atjaunotās vadlīnijas ietver TF un PF vispārīgu raksturojumu, aktuālo situāciju un tendences Eiropā un Latvijā, kā arī detalizētu informāciju par pazīmēm, kas varētu liecināt par aizdomīgiem darījumiem saistībā ar TF un PF.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties