15. Marts 2021 16:00
Prakses materiāli
Latvijas Republikas ģenerālprokurora ziņojums par 2020. gadā paveikto un 2021. gada darbības prioritātēm

Latvijas Republikas prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu Prokuratūras likumā noteikto funkciju ietvaros.

Ikgadējā ziņojumā ir norādīts iepriekšējā gadā prokuratūrā paveiktais un nākamā gada darbības prioritātes, tajā skaitā ņemot vērā aktuālo Valsts kontroles revīzijas ziņojumā par prokuratūras darbības uzlabojumiem, kā arī Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas salīdzinošajā pētījumā par prokuratūras darbību secināto.

Ziņojuma struktūra veidota, nodrošinot iespēju novērtēt konkrētu struktūrvienības darbu un to salīdzināt pēc teritoriālā iedalījuma valstī. Savukārt nākamā - 2021. gada darbības prioritātes noteiktas, ņemot vērā iesākto prokuratūras struktūrvienību reorganizāciju, nodrošinot efektīvāku prokuroru darbu, sevišķi attiecībā uz valsts amatpersonu izdarīto noziedzīgo nodarījumu, finanšu un ekonomisko noziedzīgo nodarījumu, tajā skaitā uz noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un korupciju, izmeklēšanu

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties