7. Jūnijs 2005 /NR. 21 (376)
Skaidrojumi. Viedokļi
Par dzīvokļu īpašnieku kopsapulci
5

Ņemot vērā to, ka aizvien vairāk un vairāk dzīvojamo māju tiek nodotas pašu iedzīvotāju apsaimniekošanā, praksē arvien aktuālāks kļūst jautājums par kārtību, kādā dzīvokļu īpašnieki drīkst pieņemt lēmumus par mājas kopīpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu. Tā kā likums "Par dzīvokļa īpašumu" visai skopi regulē tādus svarīgus jautājumus kā dzīvokļu īpašnieku kopsapulces kompetence, tās lēmuma obligātums, lēmuma pieņemšanas iespējamība bez kopsapulces sasaukšanas, šajā rakstā mēģināts dot atbildes uz šiem jautājumiem.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
sms
 /  5 RAKSTUS
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
piekļuves kods
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
5 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Jūrlanieks
7. Jūnijs 2005 / 17:08
0
ATBILDĒT
Raksts ir labs. Visus iespējamos variantus apskatīt nevar. Tāpēc ieteicams turpināt aplūkot citus variantus. Problēma šajā jautājumā diezgan nopietna. Savukārt tiesas prakse niecīga.
Raimonds B
7. Jūnijs 2005 / 17:00
0
ATBILDĒT
Temats izvēlēts labs. Diemžēl darba autors apskatījis jautājumu šauri, nemaz neaizskarot citu valstu un tiesu praksi. Nemaz nav apskatīts jautājuma skatījums Dzīvokļu īpašumu likumprojekta šķērsgriezumā. Ja autors to būtu apskatījis, tad daļa spriedelējumu par šo tēmu būtu atrisināti paši no sevis. Bez tā visa jautājums nav ticis skatīts no dzīvokļu īpašnieku un apsaimniekotāja (pārvaldnieka) viedokļa. Žēl, jo jautājums patiešām ir aktuāls visiem dzīvokļu īpašniekiem.
Raivis L.
7. Jūnijs 2005 / 13:28
0
ATBILDĒT
Komentāra turpinājums:

Vai otrs piemērs - kopsapulce lēmusi par kredīta ņemšanu derīgo izdevumu veikšanai, bet kāds no īpašniekiem nemaksā savu kredīta maksājuma daļu, un pārdod dzīvokli ar uzkrāto parādu. Vai jaunajam dzīvokļa īpašniekam nav jāatbild par uzkrāto parādu? Ja jau jaunais dzīvokļa īpašnieks iestājas iepriekšējā vietā, tad viņam būtu jāuzņemas atbildība arī par radušos parādu. Būtu interesanti uzzināt autora viedokli.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 2
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties