Kad mani aicināja uzrakstīt nelielu komentāru šim "Jurista Vārda" speciālizdevumam, biju nedaudz apmulsis: ko gan varu piebilst pēc tam, kad par šo tematu ir jau tik skaidri un tik daudz uzrakstīts? Tomēr, ja labi padomā, dažas lietas man noteikti būtu sakāmas. Paliekot ārpus politiskās un tiesiskās polemikas un nepaužot nekādu viedokli par šajā numurā aplūkotajiem jautājumiem, vēlos tikai atgādināt dažas vienkāršas patiesības no starptautisko publisko tiesību jomas.
Juris Rudevskis M.iur., Parīzes I (Panteona-Sorbonnas) universitātes (Université Paris I Panthéon-Sorbonne) doktorants1
Foto: no personiskā arhīva |
Kad mani aicināja uzrakstīt nelielu komentāru šim “Jurista Vārda“ speciālizdevumam, biju nedaudz apmulsis: ko gan varu piebilst pēc tam, kad par šo tematu ir jau tik skaidri un tik daudz uzrakstīts? Tomēr, ja labi padomā, dažas lietas man noteikti būtu sakāmas. Paliekot ārpus politiskās un tiesiskās polemikas un nepaužot nekādu viedokli par šajā numurā aplūkotajiem jautājumiem, vēlos tikai atgādināt dažas vienkāršas patiesības no starptautisko publisko tiesību jomas.
Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt žurnāla abonentam.
Esošos abonentus lūdzam autorizēties:
Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties lasītāju pulkam.
Iegūsi tūlītēju piekļuvi digitālajam saturam!
Piedāvājam trīs abonementu veidus. Vienam lietotājam piemērotākais ir "Mazais" (3, 6 un 12 mēnešiem).
Abonentu ieguvumi:
Eseja „Jurista Vārda” Domnīcā – brīvas formas, apjomā un tēmā neierobežotas pārdomas, kas vērstas tiesiskas domas un prakses attīstības virzienā.
Tā ir iespēja piedalīties juristavards.lv satura veidošanā, rosinot diskusiju par redzēto, dzirdēto vai domās apcerēto.