9. Oktobris 2007 /NR. 41 (494)
Notikums
Nozīmīga grāmata civiltiesībās
6
Sannija Matule
"Jurista Vārda" galvenā redaktora vietniece 

"Ir tapusi, iespējams, pati nozīmīgākā civiltiesību teorijas un prakses grāmata," tā uzskata septembra nogalē klajā nākušās Satversmes tiesas tiesneša un Latvijas Universitātes (LU) asociētā profesora Dr.iur. Kaspara Baloža monogrāfijas "Ievads civiltiesībās" recenzents un priekšvārda autors zvērināts advokāts Andris Grūtups. Tomēr ne tikai viņš saistībā ar paveikto darbu autoram jau veltījis atzinīgus vārdus - tādu daudz izskanēja arī 28. septembrī LU Mazajā aulā jaunās grāmatas atvēršanas svētkos.

Nozīmīga grāmata civiltiesībās

“Ir tapusi, iespējams, pati nozīmīgākā civiltiesību teorijas un prakses grāmata,” tā uzskata septembra nogalē klajā nākušās Satversmes tiesas tiesneša un Latvijas Universitātes (LU) asociētā profesora Dr.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
6 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
nu ziniet
10. Oktobris 2007 / 09:36
0
ATBILDĒT
kvalifikācija ir formāls kritērijs.ja Kaimiņjanka ir izkodis ģeneratora uzbūvi un spēj to sataisīt,tas nenozīmē,ka viņš ir kvalificēts speciālists.kvalifikāciju viņš iegūst,pabeidzot RTU attiecīgo fakultāti ar kādu nebūt grādu.līdz tam viņam ir prasmes un iemaņas.
LU
9. Oktobris 2007 / 14:44
0
ATBILDĒT
Dānijas un LU projektā "Augstākās juridiskās izglītības reforma Latvijā" bija noteikums, ka projekta ietvaros sarakstītās grāmatas jārecenzē Latvijā pazīstamiem un atzītiem praktizējošiem juristiem.
jautajums Kas tas ir
9. Oktobris 2007 / 10:42
0
ATBILDĒT
Kas tad jaraksta?
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 3
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties