20. Aprīlis 2010 /NR. 16 (611)
Akadēmiskā dzīve
Zinātnieki pulcējas Daugavpilī

Daugavpils universitātē 14.–16. aprīlī notika jau 52. starptautiskā zinātniskā konference. Konferences mērķis ir pulcināt dažādu zinātņu nozaru pārstāvjus, lai veicinātu diskusiju par zinātnes attīstības iespējām. Pateicoties tam, ka konferencei ir starpdisciplinārs raksturs, kā arī faktam, ka tajā piedalās gan studējošie, gan arī ievērojami zinātnieki no dažādām pasaules malām, konferences pētījumu tematika ir ļoti plaša – eksakto, humanitāro, izglītības, mākslas un sociālo zinātņu jomās.

Nu jau vairākus gadus konferencē Daugavpils universitātē pulcējas arī juristi, lai iepazīstinātu ar saviem aktuālajiem pētījumiem, kā arī kopā ar kolēģiem diskutētu par tiem. Šajā gadā juristi strādāja trīs dažādās darba grupās – "Indivīds un likums: lokālais un universālais", "Tiesību normas Latvijas, ES un globālajā kontekstā" un "Tiesību normas Latvijā ilgtspējīgas attīstības kontekstā". Šajās darba grupās kopumā tika prezentēti vairāk nekā četrdesmit pētījumi par aktuāliem visdažādāko tiesību nozaru jautājumiem.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
sms
 /  5 RAKSTUS
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
piekļuves kods
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties