27. Aprīlis 2010 /NR. 17/18 (612/613)
Īsziņas
Advokātu biedrība aicina reformēt prokuratūru
3

Advokātu atbalsta biedrība 21. aprīlī izplatīja atklātu vēstuli, norādot, ka Augstākās tiesas priekšsēdētājs ir īstenojis savas likumā noteiktās tiesības, bet Saeima īstenojusi savas Satversmē garantētās tiesības, tāpēc tagad "tikai Latvijas tauta drīzajās vēlēšanās ir tiesīga izvērtēt šo valsts amatpersonu rīcību". Advokātu atbalsta biedrība (turpmāk tekstā – AAB) pauž viedokli, ka pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas deviņdesmitajos gados ...

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2022.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
3 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
VVF
6. Maijs 2010 / 15:25
0
ATBILDĒT
Grūtups ir gudrs tikai sev un draugu lokam.

:D

Kas daudz lasa, tas sapratīs.
pēteris
30. Aprīlis 2010 / 14:23
0
ATBILDĒT
es artī piekrītu, ka prokuratūra ļoti labi tiek galā ar saviem pienākumiem, un nav nepieciešamas tik radikālas pārnmaiņas, kā to grib AAB, jo tad mēs atgriezīsimies pie vecajiem labajiem padomju laikiem.
Jānis
30. Aprīlis 2010 / 11:34
0
ATBILDĒT
Vai varētu zināt, uz kāda pamata tapa šāda "unikāla" doma? Ja vērtējam prokuratūras darba rezultātus, tad jāsecina, ka Eiropas Savienības ietvaros Latvijas Prokuratūra pat ļoti labi pilda savas esošās funkcijas. Tik pat labi varētu arī paziņot ar advokatūras reformēšanu, kā pamatu minot - tā nav mainījusies pēc savas būtības no PSRS laika - faktiski pārmantoja tās pašas funkcijas un metodi. Secinājums: pirms iet klajā ar tukšiem, skaļiem saukļiem, sākumā būtu nepieciešami arī objektīvi izvērtēti argumenti. Dažu apsūdzēto vai viņu aizstāvju neapmierinātība ar prokuratūras darbu, vēl neliecina par faktu, ka šādam "sauklim" ir pamats.
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties