18. Maijs 2010 /NR. 20 (615)
Akadēmiskā dzīve
Latvijas Tiesnešu mācību centrs svin 15 gadu jubileju
1

Vienu no Latvijas Tiesnešu mācību centra Gada lektoriem – Daigu Vilsoni – aicinājām uz nelielu sarunu par dažiem tiesnešu tālākizglītības jautājumiem. D. Vilsone ir aktīva LTMC Mācību programmu izstrādes darba grupas locekle, sagatavojusi seminārus tiesnešiem un tiesu darbiniekiem par juridisko ētiku, nodarbībās izmantojot kritiskās domāšanas metodes, piedalījusies starpdisciplināro semināru vadīšanā "Ētikas robežas juridiskajā saskarsmē", kā arī vadījusi vairākas diskusijas par aktualitātēm Civilprocesa likuma normu piemērošanā.

Šī gada aprīļa beigās Latvijas Tiesnešu mācību centrs (LTMC) svinēja savu 15 gadu jubileju. LTMC ir nevalstiska organizācija – nodibinājums, kas vienīgais Latvijā nodrošina sistēmisku tiesnešu un tiesu darbinieku tālākizglītību un to dara, lai stiprinātu tiesisku valsti un veicinātu vienotas tiesu prakses attīstību. Par godu 15 gadu jubilejai LTMC organizē vairākus pasākumus visa gada garumā. Pasākumos ietilpst vairāki semināri par aktuālām juridiskām tēmām, starpdisciplināri semināri, publiskas diskusijas par juridisko profesiju tālākizglītības iespējām un vienotu tiesu praksi, kā arī konference par tiesu darba kvalitāti. Ar tiem tuvāk varat iepazīties mājaslapā www.ltmc.lv.

LTMC galvenais uzdevums ir nodrošināt kvalitatīvu rajona (pilsētu) tiesu, apgabaltiesu un zemesgrāmatu nodaļu tiesnešu un tiesu darbinieku apmācību. Šo uzdevumu LTMC īsteno, pamatojoties uz līdzdarbības līgumu ar Tiesu administrāciju, kuras funkcijās ietilpst rūpes par tiesnešu un tiesu darbinieku tālākizglītību.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Henriks
18. Maijs 2010 / 11:45
0
ATBILDĒT
Urā Urā LTMC ;)
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties