10. Augusts 2010 /NR. 32 (627)
Nedēļas jurists
Juris Rudevskis
10
ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
10 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Anna
17. Septembris 2010 / 11:13
0
ATBILDĒT
JR tiešām ir ļoti erudīts cilvēks, ir bijis tas gods ar viņu aprunāties vairākkārt, un viņa intelektu nevar noliegt. Varbūt nedaudz divkosības attiecībā uz to Tēvzemes mīlestību, jo viņš jau sen nedzīvo mīļajā Latvijā. Bet viņa "nopelnus" gan tomēr nevar vērtēt par zemu - ja arī viņš nelasa lekcijas LU vai tml., ir viņa paša jau minētais Starptautisko privāttiesību likumprojekts, kuru pēc savas iniciatīvas viņš jau pirms kāda laika ir uzrakstījis (atceramies, ka valsts pārvaldē tiek algoti cilvēki šādam vairāku gadu darbam) un iesniedzis Tieslietu ministrijai. (Vismaz)viens netikums gan viņam piemīt un šī iemesla dēļ pat viņam vēl ir kur augt - tieksme citus līdzcilvēkus uzskatīt par ... hmm, ne pārāk saprātīgām būtnēm. Arī nespēja ieklausīties citos viedokļos (jo citi tādus vienkārši nespēj radīt). Arī par pazemību Bībelē ir šis un tas teikts.
krista
16. Augusts 2010 / 22:32
0
ATBILDĒT
Juristu daudz, bet Jurista Vārds - tikai viens!

Gan jau arī Jūsu kārta, kolēģi, pienāks. Rudevskis ir erudīts JURISTS, ar labu humora izjūtu. Patīkams arī kā cilvēks.Ja viņš strādātu, teiksim, LU Juridiskajā fakultātē, studentiem būtu paveicies.
Subaru
16. Augusts 2010 / 09:48
3
ATBILDĒT
Pagaidiet gudrinieki, katram ir tiesības izteikties un tāpēc, ka cilvēkam ir pretējs viedoklis Jūsējam Jūs viņu noliekat! :) viedokļu rasisti?Un vēl! Ko tad tas Juris Rudevskis ir tādu pienesis Latvijas tiesību zinātnei, lai viņu ievērotu (kāds zinātniskais darbs, mācību grāmata studentiem, pasniedz lekcijas utt.) Ziniet LU ir arī Filozifijas fakultāte!
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 7
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties