3. Maijs 2011 /NR. 18 (665)
Notikums
Valsts prezidents – par savu darbu likumdošanā
Sannija Matule
Jurista Vārds 
Pagājušajā nedēļā, 26. aprīlī, Valsts prezidents Valdis Zatlers, atskatoties uz veikumu četros prezidentūras gados, kā arī paužot gatavību uz šo amatu kandidēt atkārtoti, Latvijas Universitātes Lielajā Aulā uzstājās ar runu "Gudra un stratēģiska valsts. Latvijas nākotnes redzējums".
Foto: Boriss Koļesņikovs

Atgādinot savu jau iepriekš izteikto vēlmi redzēt nākotnes Latviju saprātīgi pārvaldītu, zaļu, radošu un starptautiski aktīvu nacionālu valsti, kurā mīt demogrāfiski atjaunota, pilsoniski atbildīga un saliedēta Latvijas tauta, Valsts prezidents uzsvēra, ka šodien valstij ir nepieciešami būtiski atjaunoti politiskie institūti, starptautiska konkurētspēja ārpolitikā un ekonomikā, mūsdienīga pilsoniska nācija un atjaunots demogrāfiskais līdzsvars. V. Zatlera runa tika veltīta četriem valstij būtiskiem jautājumiem – politiskās sistēmas modernizācijai; ārpolitikas jautājumiem – politiskās un ekonomiskās konkurētspējas uzlabošanai; gudrai saimniekošanai kā drošam pamatam Latvijas iedzīvotāju labklājībai; kā arī nepieciešamībai risināt demogrāfiskās situācijas radītās problēmas.

ABONĒ 2023.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties