24. Janvāris 2012 /NR. 4 (703)
Informācija
Vai spēsim atvairīt kiberuzbrukumus
2
Aizvadītajā nedēļā, 19. janvārī, Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskā fakultāte rīkoja zinātniski praktiski semināru par noziedzīgiem nodarījumiem elektroniskajā vidē. Pasākumu rīkoja RSU Juridiskās fakultātes dekāns Dr.iur. Andrejs Vilks (attēlā no kreisās), tajā piedalījās arī RSU Juridiskās fakultātes docents Dr.iur. Aldis Lieljuksis, ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers un Satversmes tiesas tiesnesis Dr.iur. Uldis Ķinis.
Foto: Boriss Koļesņikovs

"Kibernoziegumu apkarošana visā pasaulē balstās uz trīs elementiem: pirmkārt, pilnvērtīga normatīvo aktu bāze, kas paredz gan kriminālatbildību, gan kriminālprocesuālās metodes šādu nodarījumu izmeklēšanā, otrkārt, tiesībaizsardzības speciālistu – juristu un informācijas tehnoloģiju speciālistu – kopīga sadarbība nodarījumu atklāšanā, treškārt, procesa virzītāju zināšanas, lai lieta nonāktu līdz spriedumam," uzskata Rīgas Stradiņa universitātes ...

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
2 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
viens no
24. Janvāris 2012 / 13:25
0
ATBILDĒT
Viens no vainīgajiem atzīst, ka JV informācija par semināra norisi tika veidota, vadoties no divu pasākuma organizatoru sniegtā izklāsta par semināru un referentu tēzēm. Tika nosūtīs arī apstiprinājums, ka seminārā piedalīsies visi dalībnieki, tāpēc radušās neprecizitātes.
Campbell
24. Janvāris 2012 / 11:15
0
ATBILDĒT
Var redzēt, ka cilvēks, kas to rakstīja, šajā pasākumā nemaz nebija klāt.\"Olga Šeršņova [...] un Aigars Ēvardsons, pazīstams kriminālistikas speciālists un vairāku mācību grāmatu autors, referēja par tiesu digitālajām un informācijas tehnoloģiju ekspertīzēm...\" Aigars Ēvardsons nepiedalījās seminārā, viņa vietā runāja Olga Šeršņova.Aldis Lieljuksis nekādu referātu nelasīja, viņš moderēja pasākumu.Un veltīt pusteikumu Ulda Miķelsona fantastiski aizraujošajam referātam varēja tikai cilvēks, kas šo uzstāšanos nav baudījis.
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties