5. Jūnijs 2012 /NR. 23 (722)
Nedēļas jurists
Veronika Krūmiņa
8
Veronika Krūmiņa
Senāta Administratīvo lietu departamenta priekšsēdētāja 
ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
8 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
xxx
8. Jūnijs 2012 / 07:28
0
ATBILDĒT
Ja salīdzina Senāta ADL nolēmumus ar KLD nolēmumiem, atšķirība kvalitātes ziņā ir pilnīgi graujoša. Senāta KDL nolēmumos juridiskās domas attīstība un kādas dziļākas tēzes ir pilnīgi sveša parādība, nolēmumu motīvu daļa labākajā gadījumā aprobežojas ar sausa likuma teksta citēšanu. Atliek tikai brīnīties, cik ilgi šāda situācija turpināsies.
TT
7. Jūnijs 2012 / 22:54
0
ATBILDĒT
Senāta ALD nolēmumi ir tik krāsi atšķiras no CLD nolēmumiem kvalitātes, argumentācijas dziļuma un plašuma ziņā, un brāķis kaut protams gadās bet ļoti ierobežotajā daudzumā, nevis kā CLD metastāzes.

Senāta ALD nolēmumi patiešām attīsta juridisko domu, un kaut ALD ir daudz jaunāks par CLD , ALD jau paspējis neskaitāmās reizes pievērsties vairākiem sarežģītiem tiesību teorijas un arī aktuāliem procesuāliem jautājumiem, kas ir līdzīgi vai kopīgi administratīvajām lietām un civillietām.

Senāta CLD var verot stagnāciju, tāpēc būtu ļoti apsveicamā Senatoru rotāciju no ALD par labu CLD.
Panie Kochanku
6. Jūnijs 2012 / 23:19
0
ATBILDĒT
Nu, nu, nu... :) Es taču nerunāju par vienkārši \"labiem\" vai \"godprātīgi strādājošiem\" tiesnešiem. Kontaktējoties ar dažādiem Eiropas augstākā līmeņa tiesnešiem pēdējo 10 g. laikā, esmu sastapis tikai kādus trīs vai četrus tiesnešus ar īstu, dabisku, intuitīvu empātijas izjūtu. Bet Jūs sakāt, ka Latvijā vien tādu esot simtiem! Tas jau izklausās pēc kaut kādas Alises brīnumzemes. :) Turklāt kur tad paliek korupcija, \"ķēķis\", Eiropas Komisijas kritika, ECT zaudētās lietas, šajā numurā publicētais senatoru dueta rakstiņš, utt.?
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 5
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties