12. Decembris 2017 /NR. 51 (1005)
Juridiskā literatūra
Dubulta jubileja žurnālam “Administratīvā un Kriminālā Justīcija”

Šī gada otrajā pusē iznāca žurnāla "Administratīvā un Kriminālā Justīcija" 80. laidiens, turklāt 2017. gadā aprit arī šī izdevuma divdesmitā gadskārta. Savulaik – 1997. gadā – dibināts kā Latvijas Policijas akadēmijas zinātniskais izdevums, šobrīd žurnāls turpina iznākt Baltijas Starptautiskās akadēmijas paspārnē, katru gadu pie lasītājiem dodas četri žurnāla laidieni.

"Administratīvās un Kriminālās Justīcijas" uzmanības centrā ir konkrētas tiesību nozares: krimināltiesības, policijas tiesības, kriminālistika un operatīvās darbības teorija. 2007. gadā Latvijas Zinātnes padome žurnālam piešķīra vispāratzīta recenzējama zinātniska izdevuma statusu. Žurnālam ir starptautiska redkolēģija, kurā pārstāvēti tiesību zinātnieki no Latvijas, Polijas, Nīderlandes, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas, Krievijas, Ukrainas, Moldovas u.c. valstīm. Žurnālu vada galvenais redaktors – Baltijas Starptautiskās akadēmijas asociētais profesors Dr. iur. Dainis Mežulis.

"Jurista Vārds" sveic "Administratīvo un Kriminālo Justīciju" dubultajā jubilejā un publicē fragmentus no žurnāla 80. laidiena ievadraksta, kura autors ir Daugavpils Universitātes asociētais profesors Dr. iur. Zenons Indrikovs un kurā sniegts atskats uz šī izdevuma līdzšinējo darbību, kā arī izvērtēta žurnāla satura atbilstība tā dibinātāju un izdevēju (Latvijas Policijas akadēmijas un Baltijas Starptautiskās akadēmijas) noteiktajiem mērķiem.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties