14. Septembris 2021 /NR. 37 (1199)
Sludinājumi. Reklāma
Tukuma novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz jurista amata vakanci

Tukuma novada pašvaldība

izsludina pretendentu pieteikšanos

uz amata JURISTS (jurists kapitālsabiedrību uzraudzības jomā) vakanci

Galvenie amata pienākumi:

  • uzraudzīt pašvaldības kapitālsabiedrību darbību atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajām prasībām;
  • sniegt atzinumus kapitāldaļu turētāja pārstāvim par pašvaldības kapitālsabiedrību darba organizāciju, izstrādātajiem dokumentiem;
  • sagatavot dokumentāciju iesniegšanai Uzņēmumu reģistrā saistībā ar pašvaldības kapitālsabiedrību pamatkapitāla samazināšanu vai palielināšanu vai citiem ar Uzņēmumu reģistru saistītiem jautājumiem;
  • izstrādāt vai piedalīties juridiska rakstura dokumentu, saistošo noteikumu, noteikumu, nolikumu sagatavošanā, kas nepieciešami pašvaldības funkciju veikšanai, kuras nodrošina pašvaldības kapitālsabiedrības;
  • sagatavot atbildes uz valsts pārvaldes iestāžu pieprasījumiem, fizisku un juridisku personu iesniegumiem un sūdzībām par juridiska rakstura jautājumiem, kas saistīti ar pašvaldība kapitālsabiedrību darbību.

Prasības pretendentiem:

  • akadēmiskā augstākā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā izglītība (atbilstīga 5.profesionālās kvalifikācijas līmenim) ekonomikā, uzņēmējdarbības vadībā, vai tiesību zinātnēs,
  • darba pieredze (ne mazāka kā trīs gadi) jurista amatā valsts vai pašvaldības iestādē, valsts vai pašvaldības kapitālsabiedrībā.

Amatalga – 1358,00 euro pirms normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas.

Iesniedzamie dokumenti:

  • motivācijas vēstule,
  • pretendenta dzīves apraksts, izglītību apliecinošu
  • dokumentu kopijas.

Dokumenti iesniedzami – ar norādi "Pieteikums Jurista amata vakancei" Tukuma novada pašvaldībā, Talsu ielā 4, Tukumā, Tukuma novadā, klientu apkalpošanas centrā vai nosūtāmi elektroniski uz e-pasta adresi: personals@tukums.lv līdz 2021. gada 15.septembra plkst. 16.00.

Tiks izskatīti tikai to pretendentu pieteikumi, kuri ir iesnieguši visus norādītos dokumentus noteiktajā laikā un kuru izglītība un darba pieredze atbilst pretendentiem izvirzītajām prasībām.

Sīkāka informācija pie Tukuma novada pašvaldības administrācijas Juridiskās un personāla nodaļas vadītājas Leldes Bičušas pa tālruni 29163400 vai e-pastā: lelde.bicusa@tukums.lv.

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Tukuma novada pašvaldība izsludina pieteikšanos uz jurista amata vakanci. Jurista Vārds, 14.09.2021., Nr. 37 (1199), 31.lpp.
patīk
drukāt
VISI RAKSTI 14. Septembris 2021 /NR. 37 (1199)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties