28. Septembris 2021 /NR. 39 (1201)
Sludinājumi. Reklāma
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina darbā galveno ekspertu-juriskonsultu

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (reģ. Nr. 90011524360) aicina pieteikties vakantajam amatam: Tiesiskā nodrošinājuma pārvaldes Juridiskās nodaļas GALVENAIS EKSPERTS-JURISKONSULTS

Prasības:

  • augstākā juridiskā izglītība (jurista kvalifikācija),
  • vismaz 3 gadu juridiskā darba pieredze, vēlama darba pieredze publisko tiesību jomā pašvaldības vai valsts iestādēs,
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī,
  • teicamas komunikācijas un sadarbības spējas, iniciatīva, spēja strādāt komandā.

Galvenie pienākumi:

  • sagatavot administratīvo aktu projektus par departamenta padotībā esošo iestāžu vadītāju faktisko rīcību vai pieņemto lēmumu;
  • sniegt atzinumus un sagatavot lēmumu projektus par departamenta struktūrvienību izdotajiem administratīvajiem aktiem gadījumos, kad padotības kārtībā tiek apstrīdēti administratīvie akti pie departamenta direktora;
  • caurskatīt un vīzēt departamenta struktūrvienību sagatavoto administratīvo aktu un vēstuļu projektus;
  • pārstāvēt departamenta intereses visu līmeņu tiesās un sagatavot nepieciešamos materiālus (pieteikumus un paskaidrojumus) iesniegšanai tiesai;
  • veikt tiesas nolēmumu izpildes uzraudzību un nepieciešamības gadījumā iesniegt dokumentus tiesu izpildītājam tiesu nolēmuma piespiedu izpildei;
  • atbilstoši nodaļas kompetencēm izvērtēt trešo personu iesniegtos dokumentus no juridiskā viedokļa un sagatavot atzinumus par to tālāko virzību;
  • sagatavot departamenta padotībā esošajām iestādēm metodiskus norādījumus, dokumentu paraugus nodaļas kompetences ietvaros;
  • sniegt juridiskas konsultācijas departamenta darbiniekiem un departamenta padotībā esošo iestāžu vadītājiem publisko un privāto tiesību jomā.

Piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku darbu;
  • iespēju pilnveidot profesionālās iemaņas;
  • stabilu atalgojumu (mēnešalgu 1200 EUR pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas.

Motivētu pieteikuma vēstuli un CV nosūtīt elektroniski līdz 03.10.2021. Personāla vadības nodaļai uz e-pastu iksd.personal@riga.lv. Informācija pa tālr. 67026819, 67026825.

Informācija par atlases rezultātiem tiks sniegta tiem pretendentiem, kuri būs saņēmuši uzaicinājumu uz pirmo atlases kārtu.

Informējam, ka pretendentu pieteikumos iekļauto personas datu apstrādes mērķis ir pretendentu atlases nodrošināšana. Personas datu apstrādes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pēc konkursa rezultātu paziņošanas pretendentu personas dati tiks uzglabāti 2 gadus.

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina darbā galveno ekspertu-juriskonsultu. Jurista Vārds, 28.09.2021., Nr. 39 (1201), 15.lpp.
VISI RAKSTI 28. Septembris 2021 /NR. 39 (1201)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties