12. Oktobris 2021 /NR. 41 (1203)
Sludinājumi. Reklāma
Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs aicina darbā vecāko juriskonsultu/-i

Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs izsludina atklātu konkursu uz vakanto Juridiskā departamenta Tiesiskā atbalsta nodaļas VECĀKĀ/ĀS JURISKONSULTA/ES ierēdņa amatu uz nenoteiktu laiku.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta un likuma “Par valsts noslēpumu” 9. panta prasībām;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā profesionālā juridiskā izglītība;
  • profesionālā juridiskā pieredze nozarei atbilstošajā jomā vairāk par diviem gadiem;
  • labas juridiskās zināšanas un izpratne administratīvajos un plaša spektra juridiskajos jautājumos, prasme profesionālās zināšanas pielietot praktiskajā darbā;
  • valsts valodas zināšanas (vismaz C līmenis 1. pakāpe) un vismaz vienas svešvalodas (angļu valoda vai cita) zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • prasme strādāt ar MS Office lietojumprogrammām un tīmekļa pārlūkprogrammām lietotāja līmenī un darbā izmantot biroja tehniku;
  • eID karte elektroniskai dokumentu parakstīšanai.

Veicamie pienākumi:

  • izstrādāt normatīvo aktu un politikas plānošanas dokumentu projektus, veikt normatīvo aktu projektu analīzi un gatavot atzinumus par tiem;
  • veikt vēstuļu, sūdzību, iesniegumu izskatīšanu un atbilžu projektu sagatavošanu, sagatavot un izskatīt sarežģītus juridiskos dokumentus un sagatavot konceptuālus atzinumus;
  • veikt strīdu risināšanas pirmstiesas pasākumus, sagatavot tiesvedības dokumentus un izstrādāt tiesvedības stratēģiju, pārstāvēt iestādi tiesā;
  • sniegt Centra darbiniekiem un vadībai juridiskas konsultācijas un skaidrojumus, izvērtēt iestādes darbinieku sagatavoto dokumentu juridisko kvalitāti.

Piedāvājam:

  • darbu valsts iestādē ar iespēju iegūt daudzpusīgu profesionālo pieredzi;
  • mēnešalgu (sākot no EUR 940 līdz EUR 1287 pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas;
  • labus darba apstākļus, profesionālus un atbalstošus kolēģus;
  • profesionālās pilnveidošanās un izglītošanās iespējas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • darba vietu Rīgā, Biksēres ielā 6 vai Jaunatnes ielā 4a, Lūznavā, Rēzeknes novadā.

Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas līdz 2021. gada 19. oktobrim (ieskaitot) ar norādi uz vakanto amatu sūtīt – Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centram Biksēres ielā 6, Rīgā, LV 1073 vai pa e-pastu: vakances@valic.gov.lv. Tālrunis uzziņām 68202610.

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs aicina darbā vecāko juriskonsultu/-i. Jurista Vārds, 12.10.2021., Nr. 41 (1203), 35.lpp.
VISI RAKSTI 12. Oktobris 2021 /NR. 41 (1203)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties