11. Janvāris 2022 /NR. 2 (1216)
Sludinājumi. Reklāma
VSIA "Latvijas Televīzija" aicina darbā juristu

VSIA "Latvijas Televīzija" ir sabiedriskais medijs,
kurš ir klāt visos sabiedrībai būtiskajos notikumos. Mūsu mērķis ir izglītot, informēt, izklaidēt
un veicināt sabiedrības izaugsmi un radošumu.
LTV komanda veido uzticamu, aktuālu un kvalitatīvu saturu Latvijas iedzīvotājiem
un piederīgajiem visā pasaulē, un mēs meklējam jaunus komandas biedrus — jo mēs zinām, ka jauni speciālisti un profesionāļi ir vērtība, kas ļaus sabiedriskajam medijam sasniegt jaunu auditoriju.

LTV aicina darbā: Juristu/-i

Galvenie pienākumi:

  • publisko iepirkumu organizēšana un iepirkumu dokumentācijas sagatavošana;
  • darbs iepirkumu komisijas sastāvā (tajā skaitā iepirkumu komisijas sekretāra pienākumi);
  • iepirkumu līgumu sagatavošana un noslēgto līgumu izpildes kontrole;
  • dažādu normatīvo aktu sagatavošana;
  • LTV interešu pārstāvēšana tiesās, valsts pārvaldes un citās iestādēs, organizācijās, sabiedrībās;
  • sadarbība ar struktūrvienībām iepirkumu organizēšanā;
  • darbinieku konsultēšana iepirkumu un citos juridiskajos jautājumos.

Prasības:

  • augstākā izglītība tiesību zinātnē;
  • 2–3 gadu pieredze jurista amatā un publisko iepirkumu jomā;
  • izpratne par publisko iepirkumu jomu regulējošo normatīvo aktu piemērošanu;
  • zināšanas civiltiesībās, autortiesībās, komerctiesībās un administratīvajās tiesībās, kā arī zināšanas civilprocesā un administratīvajā procesā;
  • precizitāte, labas saskarsmes un komunikācijas spējas;
  • prasme strādāt ar Microsoft Office programmām un biroja tehniku;
  • latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • derīgs COVID–19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Piedāvājam:

  • dinamisku un izaicinājumiem pilnu darbu mediju uzņēmumā;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • atalgojumu 1700 EUR (Bruto).

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz cv@ltv.lv līdz 29.01.2022.

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
VSIA "Latvijas Televīzija" aicina darbā juristu. Jurista Vārds, 11.01.2022., Nr. 2 (1216), 27.lpp.
VISI RAKSTI 11. Janvāris 2022 /NR. 2 (1216)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties