6. Decembris 2022 /NR. 49 (1263)
Notikums
Apbalvoti "Jurista Vārda" pētniecisko darbu konkursa uzvarētāji
Foto: Alīna Kļaviņa

1. decembrī Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Konferenču zālē notika "Jurista Vārda" 17. pētniecisko darbu konkursa apbalvošanas pasākums.

Šogad tika iesniegti 35 darbi, no kuriem 28 darbi sacentās konkursa vispārīgajā daļā, bet septiņi darbi pretendēja uz Frīdriha Georga fon Bunges Cerību balvu. Tāpat konkursā tika piešķirta Galvenā balva, kas nosaukta prof. Kalvja Torgāna vārdā. Darbi vispārīgajā daļā tika vērtēti četrās sekcijās: Krimināltiesību, Civiltiesību, Starptautisko un Eiropas Savienības tiesību, kā arī Valsts tiesību, tiesību teorijas un vēstures sekcijā.

Šogad konkursanti pārstāvēja piecas augstskolas un vienu koledžu: Latvijas Universitāti, Rīgas Stradiņa universitāti, Daugavpils Universitāti, Rīgas Juridisko augstskolu, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, kā arī Biznesa vadības koledžu.

Apbalvošanas pasākumu atklāja "Jurista Vārda" galvenā redaktore Dina Gailīte. Savukārt pasākuma ievadrunu teica Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs Dr. iur. Andrejs Judins. Pasākuma laikā ar saviem iespaidiem par lasītajiem darbiem dalījās arī katras sekcijas vērtētāji.

Kā uzsvēra D. Gailīte, "Jurista Vārda" rīkotā studentu pētniecisko darbu konkursa mērķis ir veicināt jauno tiesībnieku un viņu ideju ienākšanu Latvijas juristu diskusiju telpā. Konkursa vēsture jau pierādījusi, ka tajā piedalās un uzvar aktīvākie, radošākie un zinošākie jaunie juristi un daudzi no viņiem pēc tam gūst straujus profesionālus panākumus.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties