1. Jūlijs 2003 /NR. 24 (282)
Kas īsti ir komercsabiedrības vadība

Kas īsti ir komercsabiedrības vadība

“Latvijas Vēstnesis” varētu izveidot rubriku, kurā publicētu kuriozas un nejēdzīgas likumu normas. Viens no pirmajiem šādā rubrikā varētu būt nesen Saeimā pieņemtais likums “Grozījumi likumā “Par grāmatvedību”” (LV 23.05.2003.).

Ar šo likumu tiek izdarīts grozījums likuma “Par grāmatvedību” 2.pantā, kurā visa cita starpā tiek noteikti par grāmatvedības kārtošanu atbildīgie subjekti. Likums pēc izdarītajiem grozījumiem nosaka:

“Par grāmatvedības kārtošanu un visu saimnieciskos darījumus apliecinošo dokumentu oriģinālu, kopiju vai datu attēlu saglabāšanu ir atbildīgs uzņēmuma vadītājs.

Uzņēmuma vadītājs ir:

1) personālsabiedrībā vai līgumsabiedrībā – visi šīs sabiedrības biedri vai tie biedri, kuri ir īpaši pilnvaroti pārstāvēt sabiedrību;

2) kapitālsabiedrībā vai statūtsabiedrībā – tās izpildinstitūcija vai persona, kura saskaņā ar sabiedrības statūtiem ir tiesīga pieņemt lēmumu attiecībā uz sabiedrības darbību [.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties