1. Marts 2021 15:00
Grāmatas
Ilgtspējīga attīstība un tiesiskums turbulentā biznesa un politiskajā vidē
Starptautiskās zinātniskās konferences tēzes

Krājumā iekļautas tēzes ziņojumiem, kas tika nolasīti Juridiskās koledžas rīkotajā gadskārtējā starptautiskajā zinātniskajā konferencē (Rīgā 2018. gada aprīlī), kas veltīta Baltijas valstu dibināšanas simtgadei un kurā analizētas ilgtspējīgas attīstības un tiesiskuma problēmas mūsdienu turbulentajā biznesa un politiskajā vidē Latvijā un Baltijas reģionā.

SKATĪT GRĀMATU [PDF]

Juridiskā koledža 2018. gada rudenī atzīmēja savas dibināšanas 18. gadadienu, un gadskārtējā starptautiskā zinātniskā konference notika Starptautiskās zinātnes nedēļas un Latvijas Juristu dienu ietvaros. Tās uzmanības centrā – ilgtspējīgas attīstības un tiesiskuma problēmas mūsdienu turbulentajā biznesa un politiskajā vidē.

Konference, kas bija veltīta Baltijas valstu dibināšanas simtgadei, tika rīkota sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti, Latvijas Zinātņu akadēmijas Baltijas stratēģisko pētījumu centru, Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūtu, Utenas koledžu, Latvijas Universitātes Akadēmisko bibliotēku, Latvijas Juristu biedrību.

Konferences pirmajā dienā tika nolasīti 14 studentu un koledžas absolventu ziņojumi, kuri publicēti Juridiskās koledžas Zinātnisko rakstu 2018. gada krājumā. Savukārt otrās dienas ziņojumu tēzes ir piedāvātas šajā krājumā. Tā pirmajā daļā ir viesu no ASV, Igaunijas, Lietuvas, Turcijas un Latvijas ziņojumu tēzes. Paši ziņojumi konferencē bija plaši un saturīgi, raisot jautājumus un diskusijas. Šī krājuma otrajā sadaļā ievietotas Juridiskās koledžas docētāju sagatavotās tēzes. Koledžas mācībspēku atsaucība un interese bija tik liela, ka ne visi tika pie vārda konferencē, taču viņu nepateiktais lasāms šeit piedāvātajās tēzēs.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties