15. Marts 2005 /NR. 10 (365)
Informācija
Pasēs neatzīmēs laulības šķiršanu
2

Pasēs neatzīmēs laulības šķiršanu Turpmāk pasēs vairs nebūs atzīmes par laulības šķiršanu. To paredz 10.martā Saeimā galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi Civillikuma ģimenes tiesību daļā. Saeima pieņēma grozījumus likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937.gada Civillikuma ģimenes tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un kārtību”. Grozījumi paredz no likuma svītrot normu, kas nosaka atzīmes par laulības šķiršanu izdarīšanu ...

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
2 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
KL
16. Marts 2005 / 11:02
0
ATBILDĒT
Pasēs zīmogus par laulības šķiršanu jau nespiež vairāk kā divsu gadus, nesaprotu, kurš tādu rakstu liek oficiālā laikrakstā :))
Gudrinieks!
16. Marts 2005 / 10:46
0
ATBILDĒT
Kaut ko nesaprotu, jo no 2002.gada 21.janvāra ir jau spēkā grozījumi likumā "Par atjaunotās LR CL ģinenes tiesību daļas spēkā stašānās laiku un kārtību" 6.panat 2.daļā, kas nosaka, ka par pierādījumu laulības šķiršanai vairs nekalpo ieraksts laulāto pasēs, bet gan laulības rēģistra ieraksta norakts vai attiecīgs izraksts no laulāto rēģistra.
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties