17. Aprīlis 2007 /NR. 16 (469)
Skaidrojumi. Viedokļi
Abonents elektronisko sakaru pakalpojuma sniedzēja slazdā
Mg.iur.
Linda Neivalde
 

Pretenzijās visbiežāk norādīts, ka nav bijusi nodrošināta sniegto pakalpojumu atbilstība Līgumā noteiktajiem nosacījumiem, kā arī Līgumā nav iekļauta normatīvajos aktos noteiktā informācija.

Abonents elektronisko sakaru pakalpojuma sniedzēja slazdā

Pretenzijās visbiežāk norādīts, ka nav bijusi nodrošināta sniegto pakalpojumu atbilstība Līgumā noteiktajiem nosacījumiem, kā arī Līgumā nav iekļauta normatīvajos aktos noteiktā informācija.

 

Mg.iur. Linda Neivalde, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas Juridiskā departamenta Elektronisko sakaru un pasta nodaļas vecākā juriste

 

04.JPG (16530 bytes)
Foto: Māris Kaparkalējs, “LV”

Elektronisko sakaru pakalpojumu, to skaitā publisko interneta piekļuves pakalpojumu, attīstība un izmantošanas pieejamība un popularitāte pēdējo gadu laikā ir strauji augusi. Šos pakalpojumus neatkarīgi no nodarbošanās veida katrs izmantojam arī ikdienā. Jānorāda, ka ikviens lietotājs – fiziskā vai juridiskā persona, kas pieprasa vai izmanto publiski pieejamus elektronisko sakaru pakalpojumus, šos elektronisko sakaru pakalpojumus izmanto saskaņā ar elektronisko sakaru komersanta un lietotāja noslēgtu elektronisko sakaru pakalpojumu līgumu (turpmāk – Līgums).

Jānorāda, ka arvien vairāk ir tādu elektronisko sakaru pakalpojumu lietotāju (abonentu), kuri izsaka pretenzijas par noslēgtajiem Līgumiem, kas saistīti ar publiskiem interneta piekļuves pakalpojumiem. Elektronisko sakaru pakalpojumu lietotāji galvenokārt nav apmierināti ar sniegto elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti, kā arī savu tiesību un interešu aizsardzību saskaņā ar noslēgto Līgumu. Pretenzijās visbiežāk norādīts, ka nav bijusi nodrošināta sniegto pakalpojumu atbilstība Līgumā noteiktajiem nosacījumiem, kā arī Līgumā nav iekļauta normatīvajos aktos noteiktā informācija.

Abonents ir fiziskā vai juridiskā persona, kas ir noslēgusi Līgumu ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzēju par konkrētu elektronisko sakaru pakalpojumu saņemšanu. Elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs ir elektronisko sakaru komersants, kas sniedz publiski pieejamus elektronisko sakaru pakalpojumus, izmantojot publisko elektronisko sakaru tīklu.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties