29. Maijs 2007 /NR. 22 (475)
Intervija
Jaunā dekāne apņēmusies atgūt zaudēto
2
Sannija Matule
"Jurista Vārda" galvenā redaktora vietniece 
Dr.iur.
Kristīne Strada-Rozenberga
LU Juridiskās fakultātes profesore 

Jau bērnībā izraudzītā profesionālās darbības joma LU Juridiskās fakultātes (JF) asociēto profesori un līdzšinējo Krimināltiesisko zinātņu katedras vadītāju Kristīni Stradu-Rozenbergu atkārtoti aizvedusi līdz Juridiskās fakultātes dekāna amatam. Iepriekš, pirms vairākiem gadiem, šādi pienākumi pildīti biznesa augstskolā "Turība", savukārt tagad ar JF domes 14.maija sēdes balsojumu viņai šis gods un atbildība uzticēta Latvijas Universitātē. Jautāta, vai ir pamats uzskatīt, ka jaunās dekānes atbalstu un uzmanību fakultātē īpaši izpelnīsies tieši krimināltiesiskās zinātnes, K.Strada-Rozenberga atbild nevilcinoties: "Zinātniskais darbs šajā jomā, proti, grāmatu rakstīšana, dažādi pētījumi, īpaši kriminālprocesā, ir mana sirdslieta, un ceru, ka no tā visa varēšu neatteikties, arī pildot dekāna pienākumus. Tādēļ, jā, šādā ziņā kriminālprocesa zinātne novārtā netiks atstāta. Taču uzskatīt, ka, esot fakultātes dekāna amatā, administratīvi un citādi vairāk atbalstītu tieši šo virzienu, - nē, tādu nolūku man nav un vienīgais, ko šai sakarā varu teikt, ir tas, ka solu to nedarīt." Savukārt plašāk iepazīstinot ar jaunās dekānes JF attīstības redzējumu, mūsu saruna ir par pretējo jeb to, ko tieši viņa sola darīt.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
sms
 /  5 RAKSTUS
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
piekļuves kods
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
2 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
es domā
1. Jūnijs 2007 / 15:14
0
ATBILDĒT
ka raksta varones grāmata "pierādīšanas teorija krim.procesā" ir viens svētīgs darbs Latvijas jur.zinātnei un praksei. ceru,ai kā ceru,ka taps vēl kas.atsevišķi rakstiņi ir laba lieta,bet tos nenoliksi uz naktsskapīša un pirms miega nelasīsi.nav tas.
skeptiķis
29. Maijs 2007 / 17:28
0
ATBILDĒT
Lai Dieva svētība Stradenbergas kundzei jaunajā darbā, zaudēto zinātnē un praksē atgūstot!
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties