14. Jūlijs 2009 /NR. 28 (571)
Nedēļas jurists
Sandra Strence
19

1. Jūsu nozīmīgākais līdzšinējais sasniegums juristes karjerā

Viennozīmīgi – mans lielākais sasniegums juristes karjerā ir tiesneša amats. Par to domāju, kad vēl pirms daudziem gadiem biju tiesas piesēdētāja.

2. Jūsu profesionālais sapnis

Nebūtu prātīgi izvirzīt utopiskus sapņus. Vēlos, lai maniem kolēģiem, teikšu vienkārši, būtu vieglāk strādāt, lai darba dienas beigās būtu padarīta darba sajūta, nevis slogs, nebeidzama darba gūzma, kas, liekas, nekad nebeigsies.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
19 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
TT
20. Jūlijs 2009 / 22:42
0
ATBILDĒT
Vai tad butu japateicas S.S., ka CPL uzlabosanas grupas dalibniecei, par tiem regulariem veiksmigiem CPL 'uzlabojumiem' attieciba uz prasibas nodrosinajumu, ko baudam pedejos tris gadus?
R
17. Jūlijs 2009 / 04:12
0
ATBILDĒT
Katrs izglītots cilvēks arī bez īpašas skatīšanās enciklopēdijās zina, ka Dāvida un Zālamana valsts sadalījās divās valstīs: Izraēlā ziemeļos un Jūdejā dienvidos; Izraēlu sagrāva asīrieši un kolonizēja; Jūdeja pastāvēja ilgāk, to iekaroja jaunbabilonieši un aizveda Jūdejas virsotni t.s. "Bābeles gūstā". Kad Jaunbabiloniju satrieca persieši, ebreju virsotne atgriezās Jūdejā, kur pēc šīs atgriešanās tika izveidota tagadējā Bībeles redakcija un nodibināta teokrātiska valsts iekārta. Detaļas, tajā skaitā precīzus gadskaitļus, kas grib, var pameklēt enciklopēdijās.
diehard
15. Jūlijs 2009 / 11:40
0
ATBILDĒT
'Edouard de Lauzac d’Estouteville' augstprātīgais pārmetums, ka Bībeles (gan Vecās, gan Jaunās derības) normas normas nedrīkstētu saukt par Jūdejas tiesībām, ir stipri pārspīlēts. Komentētājs 'R' jau neminēja Jūdejas valsti, bet gan Jūdeju (Yahuda, Ioudaia), kas var apzīmēt vienkārši Izraēla tautas apdzīvoto teritoriju.Neiedziļines vēsturiskās detaļās, minēt Bībeli kā Rietumu tiesību pirmsākumu vai stūrakmeni, nebutu ieteicams. Un ne jau tāpēc, ka Bībeli it kā aizēnojot mācītāju interpretācija, bet iespējams īpaši tāpēc, ka kāds fundamentālists (sal. Sveiki > 14.07.2009 11:50) varētu iedomāties, ka ir kaut kāda neapstridama teksta nozīme par sevi, kas nozime, ka butu jaaizmirst par toleranci.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 16
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties