10. Novembris 2009 /NR. 45 (588)
Skaidrojumi. Viedokļi
Advokatūras "Zelta zirgs" jeb Antiņa simtgade un "tēva vara"
25
Uldis Cakars
zvērināts advokāts 

Raksts ir autora pārdomas par notikumiem Latvijas advokatūrā un turpina advokatūras iekšienē un publiskajā telpā iesākto diskusiju par advokatūras attīstības scenārijiem. Autors tikai grib sastatīt Raiņa redzējumu par sabiedrību pirms simt gadiem ar savu mūslaiku pasaku par mūsdienīgām Latvijas problēmām, to skaitā advokatūras problēmām.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
25 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
jaunais jurists
16. Novembris 2009 / 19:18
0
ATBILDĒT
Nedomāju, ka par labu nāktu situācija, kad divas atšķirīgas publisko tiesību organizācijas atšķirīgi vērtētu un piešķirtu tiesības būt par zv. advokātu, kuram, kā mēs visi zinām, ir krietni plašākas tiesības praktizēt, nekā personai, kura ir vienkārši jurists ar diplomu.
duarte
16. Novembris 2009 / 16:00
0
ATBILDĒT
".. ko tad tie jaunie, gudrie, pareizie, gaišie nedibina savu neatkarīgu jauno, gudro, tikumīgo un spīdošo advokātu spīdekļu padomi, neizlobē sev vēlamu likumu, kas tādu savu padomi atļautu..?"

------------

:D Bīstieties no saviem sapņiem - tie mēdz piepildīties! :)))
dr.iur., ne advokāts
16. Novembris 2009 / 14:08
0
ATBILDĒT
Raksta autora personību nevajdzētu analizēt. Tas liecina par komentētāju, kuri kā saprotu ir tieši "jaunie advokāti" zemo vispārējās kultūras līmeni. Kāpēc advokātu starpā pēdējā laikā tāda rīvēšanās? Man liekas, ka visa iemesls ir tas, kas ir redzams arī no šiem komentāriem- daži ir uzurpējuši tiesības uzskatīt sevi par gudrākiem par pārējiem, jo citiem neesot tādas jaunas modernas izglītības un tāpēc viņi ir labāki un gudrāki par vecajiem "padomjlaika produktiem". Ja jau tā, tad ko tad tie jaunie, gudrie, pareizie, gaišie nedibina savu neatkarīgu jauno, gudro, tikumīgo un spīdošo advokātu spīdekļu padomi, neizlobē sev vēlamu likumu, kas tādu savu padomi atļautu, bet tā vietā šķitamā mazakumā esot cenšas pa jaunam izmācīt vecos, atpalikušos, nekam nederīgos, kurus viņi paši pat nicīgi negrib uzskatīt par sevi līdzīgiem?
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 22
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties