23. Februāris 2010 /NR. 8 (603)
Notikums
Ēnu diena arī "Jurista Vārdā"
Foto: Māris Kaparkalējs, “LV”

17. februārī Latvijā jau desmito gadu pēc kārtas notika Junior Achievement – Latvija rīkotā Ēnu diena, kuras ietvaros bērniem un jauniešiem ir iespēja ieskatīties savas iecerētās profesijas aizkulisēs. "Ēnot" varēja dažādu profesiju pārstāvjus un amatpersonas, tajā skaitā Ministru prezidentu un Saeimas deputātus. Ēnu dienu šogad atbalstīja arī VSIA "Latvijas Vēstnesis" un tā izdotais žurnāls "Jurista Vārds".

Žurnāla "Jurista Vārds" redakcijā viesojās Rīgas pilsētas 2. ģimnāzijas 9. klases skolniece Anete Pētersone, kas bija nolēmusi "ēnot" žurnāla galveno redaktori Dinu Gailīti. "Šī ir lieliska iespēja izprast profesionāļu darba ikdienu, kā arī iepazīties ar jauniem cilvēkiem," teica Anete. "Uzskatu, ka šajā dienā esmu tikai ieguvēja, un ļoti priecājos par iespēju dažas lietas izmēģināt pašas spēkiem."

Kopā ar D. Gailīti tika izstaigātas visas "Latvijas Vēstneša" telpas, iepazīti dažādie uzņēmuma produkti – oficiālais laikraksts "Latvijas Vēstnesis", portāls "lv.lv" un vortāls "likumi.lv", kā arī "Jurista Vārda" redakcijas kolektīvs un darba ikdiena. Anete arī izpētīja fotoredaktoru darbu, ielūkojās lielajā "Latvijas Vēstneša" fotogrāfiju datubāzē un iemēģināja roku ziņu atlasē un rakstīšanā.

Pēc tam D. Gailīte un A. Pētersone devās uz Augstāko tiesu un Tieslietu ministriju, kur tikās ar šo iestāžu sabiedrisko attiecību vadītājām Rasmu Zvejnieci un Janu Saulīti. Anete labprāt izmantoja reto iespēju apskatīt Augstākās tiesas un Tieslietu ministrijas telpas, kā arī iepazīt to darbu.

JV informācija

VISI RAKSTI 23. Februāris 2010 /NR. 8 (603)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties