28. Septembris 2010 /NR. 39 (634)
Nedēļas jurists
Pēteris Dzalbe
7
ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
7 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Sandra-Aivaram
1. Oktobris 2010 / 15:43
0
ATBILDĒT
Jums ir dīvaina izpratne par tiesu sistēmā notiekošiem procesiem, jo Jūs apstiprināt, ka tiešām visu izlemj ''patikšana'' vai ''nepatikšana'', bet ja kolēģis kā P.Dzalbes kungs ieņem vadošu amatu tiesu institūcijās un pēc Būtības ir Jurists, tad visi jautājumi ir jāizskata ar rūpību, objektīvi un taisnīgi nevis parādot varu, ietekmi un savu pārspēku. Jūsu jautājums bija vairāk kā nekorekts, jo tas bija bez pamatotiem argumentiem, un ko Jūs man te draudat un baidāt, tas pierāda Jūsu vājumu!? Vai zināt kā tos sauc, ka baidās parādīt savu identitāti un dara visu aiz muguras!
Aivars O.
1. Oktobris 2010 / 15:24
1
ATBILDĒT
Domāju, ka Sandra Briķe ar šiem komentāriem, kas acīmredzami nesaskan ar tiesneša statusam pienākošos godu, ir nopelnījusi sev vēl vienu smuku, apaļu disciplinārlietu.
Sandra-Aivaram
1. Oktobris 2010 / 14:58
0
ATBILDĒT
Vai tas kāds skaistuma konkurss, man jāpadomā vai patīk vai nepatīk!? Manā gaumē tomēr ir citādi veida vīrieši, virsnieki ar virsnieka stāju un vīrišķību, kā mans vīrs. Vai arī man sākt izpatikt P.Dzalbes kungam, kā tie pirmie komentētāji, bet tur tā būtība ir redzama? Interesanti, kāpēc Jums viņš patīk? Esiet tik drosmīgs un uzrakstiet tā, lai var Jūsu identitāti noteikt, vai esat bailīgais tiesneiss vai kāds cits ''zaķītis''?
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 4
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties