12. Aprīlis 2011 /NR. 15 (662)
Notikums
Advokātu kopsapulce pieņem lēmumus
6
Par negaidītu zināmā mērā var dēvēt gan šā gada zvērinātu advokātu kopsapulces augsto apmeklētību, kas nodrošināja lēmumu pieņemšanai nepieciešamo kvorumu, gan raito norisi. Tas ļāva kopsapulcei efektīvi pieņemt lēmumus un beigt darbu jau piektdienas pēcpusdienā.
Foto: Boriss Koļesņikovs

Iepriekšējā darba nedēļa noslēdzās ar ikgadējo zvērinātu advokātu kopsapulci 8. aprīlī, kurai šoreiz darba kārtībā līdzās gada pārskata un budžeta apstiprināšanai bija arī uzdevums ievēlēt Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētāju, vietnieku, padomes locekļus, Disciplinārlietu komisijas, kā arī Revīzijas komisijas locekļus.

Pasākums iesākās, iespējams, ar pasaules pirmā advokātu kora dziedāto "Nevis slinkojot un pūstot", kam sekoja vēl divas dziesmas. Kolēģu uzstāšanos kopsapulce sveica ar vētrainiem aplausiem, bet sajūsminātākā publikas daļa – pat ar stāvovācijām. Taču šis nebija vienīgais pārsteigums. Par negaidītu zināmā mērā var dēvēt gan šīs kopsapulces augsto apmeklētību, kas nodrošināja lēmumu pieņemšanai nepieciešamo kvorumu (uz sākumu savu līdzdalību bija reģistrējis 641 zvērināts advokāts), gan raito norisi. Tas ļāva zvērinātu advokātu kopsapulcei efektīvi pieņemt lēmumus un beigt darbu jau piektdienas pēcpusdienā, neatkārtojot iepriekšējo gadu situācijas, kad šādi pasākumi ir tikuši pārtraukti nepietiekamā dalībnieku skaita dēļ vai arī ievilkušies tiktāl, ka turpinājušies līdz vēlam vakaram un uz ielas.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
6 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
advokāte
13. Aprīlis 2011 / 14:25
0
ATBILDĒT
Sapulce nobalsoja PRET zv.adv. skaita ierobežošanu !!!
Jautājums advokātei
13. Aprīlis 2011 / 13:16
0
ATBILDĒT
Interesanti, vai M. Krasovska ir iedomājusies, kā būtu, ja viņa pati tagada būtu jauna juriste, kas vēlas kļūt par advokāti.

Vai tādā gadījumā arī viņai liktos, ka priekšlikums uz advokatūru attiecināt slēgta kluba principus (ieeja tikai par maksu un arī tikai tad, ja kāds vecais biedrs nomirst), neaizskartu viņas tiesības brīvi izvēlēties nodarbošanos?

Un kā šāds noslēgts klubs spētu nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti? Cik zināms, neviens labāks dzinējspēks par konkurenci līdz šim nav izgudrots.
Pauls
13. Aprīlis 2011 / 10:35
0
ATBILDĒT
Jāpiekrīt L.Liepam - daļa advokātu nesaprot, kas ir advokatūta. Biedējoši liels skaits nobalsoja par prettiesisku zvērinātu advokātu skaita ierobežošanu.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 3
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties