8. Novembris 2011 /NR. 45 (692)
Skaidrojumi. Viedokļi
Vainīguma prezumpcija braukšanas ātruma režīma ievērošanas lietās
23

Šajā rakstā, balstoties uz spēkā esošajiem tiesu spriedumiem, autors pierādīs, ka Ceļu policija (CP) lieto neatbilstošus radarus un nepiemērotās vietās, šo praksi masveidā piesedzot tikai ar vienu pierādījumu – administratīvā pārkāpuma protokoliem pievienotajiem ziņojumiem. Tāpat rakstā tiks apskatīts arī trūcīgais tiesiskais regulējums un tā tapšanas vēsture, vienlaikus piedāvājot autora ieteikumus situācijas uzlabošanai.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2022.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
23 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
nevajag tikai
14. Novembris 2011 / 09:16
0
ATBILDĒT
kāds jau teica-nevajag te visu vulgarizēt un bērnišķīgi bārstīties ar nepamatotiem lozungiem. Lasiet LAPK kaut vai tikai 271-1. pantu un 286-9.pantu. Ir jau vēl arī citi pantiņi.
Muļķu zeme
10. Novembris 2011 / 12:57
0
ATBILDĒT
Atsevišķas administratīvās tiesas ir kārtējā nevajadzīgā Muļķu zemes trekno laiku pārmērība. Ne jau velti administrtīvo pārkāpumu lietas atdeva atpakaļ parastās jurisdikcijas tiesām. Lai neefektīvi netērētu valsts līdzekļus, to pašu var izdarīt ar visām pārējām administratīvajām lietām. Tādas pašas Muļķu zemes pārmērības bija Muļķu zemes gaisa spēki ar divām An-2 lidmašīnām, trijiem 30 gadus veciem helikopteriem, atsevišķu šātābu un ģenerāli šo spēku vadībā, Muļķu zemes jūras spēki ar trijiem maziem kuģīšiem, atsevišķu štābu un diviem admirāļiem, Mauļķu zemes sauszemes spēki ar trijiem piecdesmit gadus veciem tankiem, štābu un trijiem ģenerāļiem. Tāda paša Muļķu zemes pārmērība ir atsevišķu administratīvo tiesnešu iedoma, ka administratīvais process ir kaut kas īpašs un tajā var piedalīties tikai speciāli tikai šim procesam atlasīti zvērināti advokāti.
Armands
10. Novembris 2011 / 10:00
0
ATBILDĒT
Tiešām, lēnām pār tiltu! Es taču pats piekrītu viedoklim, ka gan administratīvajā procesā, gan adm.pārk.lietās persona var pilnvarot citu personu sevi pārstāvēt, jo to paredz APL. Savukārt, Jūsu viedoklim, ka vienīgais, kas no APL attiecas uz adm.pārk.lietām, ir pārstāvība, es nepiekrītu. LAPK galvenokārt ir materiālo tiesību normu kopums ar atsevišķām procesuālajām normām, kas turklāt nav izsmeļošas attiecībā uz procesuālo kārtību adm.pārk. lietu izskatīšanas kārtībā.

Ja jau es esmu idiots un Jūs esat ģēnijs, tad pasakiet, lūdzu, kur LAPK ir regulēts kaut vai tāds jautājums kā tiesas sēdes adm.pārk. lietās norises kārtība (lietas izskatīšana pēc būtības, tiesu debates, sprieduma taisīšana u.tml.).

PS. un pēc tam mētājieties ar apvainojumiem par kļūdām komentāros. Iesaku un novēlu Jums ne mācēt lasīt, bet arī domāt. Priekā!
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 20
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties