6. Decembris 2011 /NR. 49 (696)
Eiropas telpā
Vienotu Eiropas līgumtiesību veidošanās un ietekme uz Latvijas tiesībām
3
Dr.iur.
Jānis Kārkliņš
LU Juridiskā fakultātes Civiltiesisko zinātņu katedras docents 

Pēdējos gadu desmitus Eiropas Savienība virzās uz vienotu Eiropas līgumtiesību izstrādi, bet pēdējā dekādē aktīvu darbību šajā virzienā veikusi Eiropas Komisija. Lai arī pastāv vairāki Eiropas līgumtiesības apvienojošie dokumenti (Eiropas līgumtiesību principi, Eiropas līgumu kodekss, Kopējā modeļa projekts u. c.), tomēr joprojām vienots viedoklis par Eiropas līgumtiesību saturu ir tikai tapšanas stadijā.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2022.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
3 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
J.Kārkliņš
8. Decembris 2011 / 15:10
0
ATBILDĒT
Paldies par kritiku. Bet raksts bija domāts kā informējošs par procesiem, kas notiek u.tml., neiegrimstot dziļā polemikā. Lai tik lielu apjomu (DCFR) dziļi iztirzātu, vajadzētu rakstu uz desmitiem lappušu. Pieļauju, ka liela daļa vispār pirmo reizi uzzināja par tādu DCFR un Zaļo grāmatu.
Jurčiks
7. Decembris 2011 / 23:24
1
ATBILDĒT
No dr.iur un docenta gaidīju vairāk nekā laba bakalaura darba līmeņa rakstu. Kur ir kritiskā analīze, kur ir argumenti par un pret? Pārstāsts, ka \"DCFR autori uzskatā tā\" un \"Čehijā ir šitā\" ir daudz, daudz, daudz par šķidru.
Egle
6. Decembris 2011 / 12:37
0
ATBILDĒT
Tikko, 2011. gada oktobrī, Eiropas komisija ir iesniegusi parlamentam priekšlikumu pieņemt regulu par vienotām Eiropas tirdzniecības tiesībām (Common European Sales Law Regulation): http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=COM:2011: 635:FIN:EN:PDF Ja pieņems, tad tas būs opcionāls instruments - uzņēmumi varēs izvēlēties, vai to piemērot vai nē.
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties