31. Janvāris 2012 /NR. 5 (704)
Skaidrojumi. Viedokļi
Vai maksātnespējas process ir parādu piedziņas instruments
12
Mg.oec.
Sigita Eižvertiņa
Tieslietu ministrijas Nozaru politikas departamenta Politikas izstrādes un reliģijas lietu nodaļas vecākā referente 

Ik pa laikam kopš Maksātnespējas likuma pieņemšanas Saeimā 2010. gada 26. jūlijā publiskajā vidē izskan apgalvojumi, ka jaunā Maksātnespējas likuma redakcija ir veicinājusi maksātnespējas procesu izmantot kā parādu piedziņas instrumentu. Šī raksta mērķis, izvērtējot Maksātnespējas likuma pamatnostādnes un pievēršot uzmanību Maksātnespējas likumā ietverto tiesisko instrumentu mērķiem un būtībai, ir rast atbildi uz jautājumu, vai maksātnespējas process ir līdzeklis parādu piedziņai.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
12 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Jurgen Felix
14. Jūnijs 2021 / 22:38
0
ATBILDĒT
Kā sasniegt savus sapņus dzīvē, īss stāsts par mani, es ražoju labu vīnu ar labu garšu, mēģinu meklēt uzņēmumu, kas man varētu palīdzēt to publicēt visā pasaulē, bet visa vīna kompānija, pie kuras vērsos pēc palīdzības viņi to nepieņēma, dažus gadus atpakaļ es sazinājos ar vienu no brīvmūrnieku biedrības lielmeistariem, reģistrējos biedrībā, viņi man saziedoja 5 miljonus eiro, kad nonācu uz satiktās brīvmūrnieku sanāksmi kāds īpašnieks kādai vīna firmai, šobrīd mans vīns ir viens no dārgākajiem vīniem pasaulē. Brīvmūrnieku sabiedrība ir saistīta ar mīlestības atbalstīšanu un rūpēm viens par otru, lai padarītu pasauli labāku, nekad nepadodies savos sapņos
Ja vēlaties uzzināt vairāk par brīvmūrnieku sabiedrību, nosūtiet ziņojumu lordam Hansam Melčersam zemāk esošajā informācijā
WhatsApp numurs: +31685113264
Telegrammas numurs: +31685113264
E-pasta adrese: Worldunitedpowersociety@gmail.com

Hamid Yazdtschi kungs
Juriste
6. Februāris 2012 / 11:41
0
ATBILDĒT
Vēl...:))))

Bilances testu atcēla galvenokārt ekonomiskās krīzes dēļ, jo īpašumu vērtība strauji samazinājās (aktīvu sadaļa), bet parādsaistības palika iepriekš.līmenī. Līdz ar to izveidojās situācija, kad puse uzņēmumu pēc bilances testa \\\"kļuva maksātnespējīgi\\\".
Juriste
6. Februāris 2012 / 11:26
0
ATBILDĒT
Aizmirsu pateikt, ka aktīvu sastāva pārbaude pēc iepriekšējās Maksātnesp.lik.redakcijas un vēl senākām redakcijām notika gan. Parādnieku skaisti sazīmētās bilances ar uzpūstiem aktīviem un samazinātām parādu saistībām tiesā tika atmaskotas ar konkrētiem pierādījumiem no administratoru puses, kurus tiesas ņēma vērā un pasludināja maksātnesp.arī gadījumos ar \"zīmētajām\" bilancēm.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 9
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties