7. Februāris 2012 /NR. 6 (705)
Nedēļas jurists
Zigmants Gencs
26
ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
26 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
mierīgais
10. Februāris 2012 / 19:40
0
ATBILDĒT
Tu lasīt māki? Pats savus jautājumus izproti,jeb dzīvo kaut kādā transā? Paskaidrošu vieglā valodā.

Tavs uzstādījums bija nosaukt kādu, \"kura vārds būtu autoritatīvs pāri mūsu mazās zemītes robežām\".Ar uzstādījumu,ka tādu mums noteikti nav.

Tad nu es piedāvāju nosaukt tev kādu zināmo no citām valstīm,t.i.\"pāri šo valstu robežām\". Izproti loģisko konstrukciju? Gaudot par mūsējo nezināmību(Ziemele,Levits un Ķinis jau tev neko neizsaka,kaut arī,pieņemu,ka ir zināmi ārzemēs)varētu tad,ja turpat vari nosaukt vispārzināmas slavenības.P.S.ar Z.Gencu gan tam visam nav nekāda sakara.
Psihoterapeite
10. Februāris 2012 / 13:14
0
ATBILDĒT
Varbūt mazliet nomierinošu līdzekļu Jums nāktu par labu? Neuztraucieties taču tik ļoti! Šeit ir demokrātiska valsts - turpiniet turēties pie sava viedokļa, neviens Jums neliek to mainīt.

Ja Jums liekas, ka latvieši nekam neder un Jums ir kauns par savu tautu, tad neesat ne pirmais, ne pēdējais. Latviešu Atmodas darbinieki jau 19. gs. šādiem tautas brāļiem piešķīra apzīmējumu \"kaunīgais latvietis\" (sk., piemēram, Deglava \"Rīgu\"). Gan toreiz, gan tagad šādu cilvēku nav daudz, bet pa kādam atrodas. Man vienkārši ir Jūsu žēl, bet es centīšos par to nedomāt. Labāk priecāšos par latviešu un citu kultūrtautu sasniegumiem!
Pesimists
10. Februāris 2012 / 13:01
0
ATBILDĒT
„ir viena tauta, kas ir absolūta un visān citām \"kultūrtautām un vēsturiskajām nācijām\" neaizsniedzama līdere šīs balvas laureātu skaita ziņā. Tie ir ebreji.”

Laikam šī ir vienīgā jūsu tēze kam piekrītu. Starp citu – jūsu minētie Mariss Jansons un Gidons Krēmers pēc tautības ir ebreji (Jansons – no mātes puses, tādēļ arī tik izcili un talantīgi). Mums viņu slavu piesavināties ir smieklīgi. Tas ir tikpat stulbi, kā prātojumi: \"Džordžs Bušs\" tak ir tas pats mūsu Krūmu Juris!\"izmantojiet vismaz gugles rīkus\"

Sen tā nesmējos Viss skaidrs. Viss sakoncentrēts šajā vārdā – \"GUGLES\". Bravo! Priekškars!

Nu es skaidri redzu, kurš no mums padomju cilvēks un kurš paslepus klausās Jauno Vilni! :)))
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 23
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties