8. Janvāris 2013 /NR. 1 (752)
Informācija
Civilprocesa konferences kopsavilkums
6
Civilprocea aktualitātēm veltītās konferences atklāšana bija uzticēta tieslietu ministram Jānim Bordānam un LU Juridiskās fakultātes Civiltiesisko zinātņu katedras vadītājam profesoram Jānim Rozenfeldam.
Foto: Māris Kaparkalējs, LV

14. decembrī notika Tieslietu ministrijas (turpmāk – TM) sadarbībā ar Latvijas Universitāti un zvērinātu advokātu birojiem "BDO Legal", "Lapsa, Kalniņa un partneri", "AmberLaw" un "O. Cers & J. Jurkāns" rīkotā konference par civilprocesa aktualitāšu jautājumiem. Tajā kopumā piedalījās 17 referenti: augstskolu mācībspēki, zvērinātu advokātu biroju partneri, zvērināti advokāti un juristi, Saeimas Juridiskā biroja un Latvijas Zvērinātu notāru padomes pārstāvji, kā arī valsts iestāžu darbinieki. Šajā materiālā sniegts pārskats par konferencē izskanējušajiem viedokļiem, secinājumiem un tēzēm.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
sms
 /  5 RAKSTUS
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
piekļuves kods
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
6 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
protams
22. Janvāris 2013 / 13:45
0
ATBILDĒT
Piedalījos šajā konferencē. Bija sajūta, ka esmu ieradusies uz otrā kursa studentu referātu lasījumu, (protams, izņemot G.Aigara un O.Cera problēmjautājumu atspoguļojumus). Kauns un negods Tieslietu ministrijai par tik zemu līmeni. Nav saprotams, kādēļ uz šo referātu lasījumu tika aicināti tiesneši.
Magone
12. Janvāris 2013 / 09:25
0
ATBILDĒT
Es nu gan nebūtu tā, kam būtu jāpārmet kūtrums. Mani priekšlikumi ir tikuši iestrādāti likumu grozījumos, esmu piedalījusies darba grupās, cīnījusies tiesās, lai ievirzītu tiesu praksi pareizajā gultnē. Katram cilvēkam ir tiesības uz savu viedokli, tomēr daļa cilvēku to nekādi nevar pieņemt.
BR
11. Janvāris 2013 / 18:15
0
ATBILDĒT
Kam interesē konferences referāti, varat tos noskatīties LU mājas lapā, ieejot sadaļā VIDEO un atrodot konferences ierakstu. Vienīgais trūkums – nav pieejams videoieraksts par starptautisko civilprocesu.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 3
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties