11. Jūnijs 2013 /NR. 23 (774)
Informācija
Komerctiesību konferences atziņas un secinājumi
Tieslietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti šā gada 30. maijā rīkoja ikgadējo Komerctiesību konferenci. Šoreiz konferences tematika bija saistīta ar jautājumiem par kapitālsabiedrības pamatkapitālu un kapitāla plūsmu.
Foto: Boriss Koļesņikovs

Tieslietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti šā gada 30. maijā rīkoja ikgadējo Komerctiesību konferenci. Šoreiz konferences tematika bija saistīta ar jautājumiem par kapitālsabiedrības pamatkapitālu un kapitāla plūsmu. Šajā rakstā apkopotas komerctiesību konferencē izteiktās atziņas un būtiskākie secinājumi.

Konferenci atklāja tieslietu ministrs Jānis Bordāns, klausītājus informējot par Tieslietu ministrijas paveiktajiem, izstrādes procesā esošajiem un plānotajiem darbiem, kas saistīti ar konferences tematiku. Tā, piemēram, tieslietu ministrs norādīja, ka ir pieņemti grozījumi Komerclikumā, kas vērsti uz reiderisma apkarošanu. Tāpat ir pieņemti grozījumi Civilprocesa likumā, paredzot speciālo tiesvedības kārtību lietās par kapitālsabiedrības dalībnieku (akcionāru) sapulces lēmumu atzīšanu par spēkā neesošiem.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties