15. Oktobris 2013 /NR. 42 (793)
Akadēmiskā dzīve
Pamēģini! Piedalies arī Tu profesora Kārļa Dišlera konstitucionālās tiesas procesa izspēlē!
4

Turpinot tradīciju, Eiropas Tiesību studentu asociācija Latvijā (ELSA Latvija) aicina visu Latvijas augstskolu tiesību zinātņu studentus piedalīties profesora Kārļa Dišlera XV konstitucionālās tiesas procesa izspēlē.

Šī izspēle uzskatāma par šobrīd prestižāko un tradīcijām bagātāko nacionālā mēroga tiesas procesa izspēli, kuru katru gadu tiesā izcili Latvijas tiesību eksperti. Izspēle visiem Latvijā studējošajiem tiesību zinātņu studentiem dod iespēju pierādīt savas prasmes un zināšanas par aktuāliem un problemātiskiem konstitucionālo tiesību jautājumiem. Turklāt, piedaloties izspēlē, topošie juristi jau studiju laikā var izjust tiesas procesa garu un iegūt reālos tiesas procesos nepieciešamo pieredzi un iemaņas, kā arī nozīmīgus kontaktus, kas ir neatņemama veiksmīgas jurista karjeras sastāvdaļa.

Līdz ar to, iespējams, tieši šogad ir pienācis tas brīdis Tev, student, pierādīt un izaicināt sevi, piedaloties profesora Kārļa Dišlera XV konstitucionālās tiesas procesa izspēlē.

Rakstveida kāzusa analīze jānosūta elektroniski līdz 2013. gada 17. novembra pulksten 23.59, sūtot to uz e-pastu elsa.latvija@gmail.com. Izspēles mutiskā daļa norisināsies 2013. gada 7. decembrī.

Pēc papildu informācijas griezties pie ELSA Latvija, rakstot uz e-pastu elsa.latvija@gmail.com.

Rūta Šutko, ELSA Latvija

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
4 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
hmmm
15. Oktobris 2013 / 12:26
0
ATBILDĒT
izlasot kāzusu līdz pusei noprotu, ka tā sacerētāji ir salikuši kopā trīs lietas - Neo/Naglas lieta, Človski/un rīcību ar tiesnesi, kas pieņēma lēmumu par Lemberga apcietinājumu (azimirsu uzvārdu).

vēl šajā kāzusā trūka līdzība ar prezidenta rīkojumu Nr.2. - jeb saeimas atlaišanu.

tad būtu riktīga valsts nozagšana.
?
15. Oktobris 2013 / 11:04
0
ATBILDĒT
Vai man būtu Jūs \"jāapgaismo\", ka šads standartteksts tiek rakstīts tajos gadījumos, kad kāzus ir iz dzīves, mainīti tikai vārdi un citi sīkumi.

Visām iepriekšējām Dišlera izspēlēm spēju saskatīt gadījumus no dzīves.
Atbilde
15. Oktobris 2013 / 09:20
0
ATBILDĒT
Kāzusa ievadā jau sniegta atbilde:

Kāzusā minētie fakti, personas un notikumi ir izdomāti. Jebkāda apstākļu vai notikumu sakritība uzskatāma par nejaušu. Lai arī kāzusa darbība noris reālā laikā, šis apstāklis nekādā mērā nepierāda, ka kāzusa pamatā likti reāli notikumi.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 1
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties