22. Oktobris 2013 /NR. 43 (794)
Tiesību politika
Tieslietu padome nozares ministram prasa konkrētas atbildes
1

Tieslietu padome 15. oktobrī nosūtīja informācijas pieprasījumu tieslietu ministram Jānim Bordānam, lūdzot sniegt skaidrojumu par Tieslietu ministrijas sagatavoto plānošanas dokumentu – izvērtējumu tiesībaizsardzības iestāžu darbinieku kapacitātes stiprināšanai un kompetenču attīstīšanai no Eiropas Savienības (ES) Sociālā fonda līdzekļiem 2014.–2020. gadam, uz kura projekta pirmreizējās apspriešanas sanāksmi 17. oktobrī ministrija ir aicinājusi atsevišķus tiesu varas pārstāvjus. Tieslietu padome par šādu dokumenta projektu, tā saturu, kā arī par plānošanas dokumenta apspriešanā pieaicinātajām personām un to izraudzīšanās kritērijiem nav tikusi informēta, neraugoties uz to, ka atbilstoši likumam "Par tiesu varu" tā ir koleģiāla institūcija, kas piedalās tiesu sistēmas politikas un stratēģijas izstrādē, kā arī tiesu sistēmas darba organizācijas pilnveidošanā.

Tieslietu ministram J. Bordānam

Par informācijas pieprasīšanu

2013. gada 9. oktobrī atsevišķi tiesu varas pārstāvji saņēma augstas prioritātes e-pasta vēstuli no Tieslietu ministrijas (izsūtījis Uldis Dreimanis, Tieslietu ministrijas Tiesu sistēmas politikas departamenta juriskonsults) "Uzaicinājums uz sanāksmi par tiesnešu apmācībām 2014.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
homo sovieticus
24. Oktobris 2013 / 10:29
0
ATBILDĒT
vai kāds varētu kaut anonīmi pastāstīt par ko ir runa? no vēstules teksta grūti izlobīt :( vai tieslietu padomes sēdē tieslietu ministrs neatbild uz tiesnešu jautājumiem?
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties