22. Oktobris 2013 /NR. 43 (794)
Numura tēma
Tagadējā izskatā preambula neizbēgami sašķeltu tāpat jau nesaliedēto sabiedrību
1

Pati par sevi doma papildināt Satversmi ar paplašinātu preambulu nebūtu peļama. Turklāt Dr. E. Levita profesionālā kompetence un erudīcija ir neapšaubāma, un juridiskos jautājumos būtu no manas puses nepiedodama vieglprātība viņam ko iebilst. Neesmu arī politiķis (kaut kādā mērā skaitījos par tādu Trešās atmodas gados, taču vēlāk atgriezos pie savas literāta profesijas). Tomēr preambula, par kuru ir runa, ne tikai tās pieņemšanas gadījumā, bet jau tagad, idejas un piedāvātā varianta apspriešanas laikā, ir politisks solis, kuram būs arī politiskas sekas.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
yo
22. Oktobris 2013 / 10:53
0
ATBILDĒT
\"It kā neloģiski es piebilstu, ka ļoti vēlams atstāt to, kas attiecas uz kristīgām tradīcijām, jo to saglabāšana nākotnē var kļūt eiropiešiem (un ne tikai viņiem) par dzīves vai nāves jautājumu.\"

Lūk par šo vajadzētu runāt jau arvien vairāk. Es pat kā ateists arvien vairāk sliecos uz to, ka mums labāk būtu \"paslēpties\" aiz kristīgajām tradīcijām pat preambulā, nekā aiz multikulturālisma lozungiem pieļaut to, ka mūs pamazam apēd svešās tradīcijas.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties