20. Maijs 2014 /NR. 20 (822)
Skaidrojumi. Viedokļi
Nācija un mediācija
1
Bac.iur.
Lauris Bočs
LU Juridiskās fakultātes profesionālā maģistra studiju programmas 2. kursa students (autoram ir biedrības “Mediācija un ADR” 1. līmeņa mediatora prasmju sertifikāts) 

Raksta mērķis ir apskatīt mediācijas izmantošanas iespējas Latvijas tiesību sistēmā, norādot gan patstāvīgās izpētes rezultātā gūtās atziņas, gan arī priekšlikumus papildinājumiem normatīvajā regulējumā.

Jau sākotnēji norādāms, ka raksts nav pilnīgs, jo netiek padziļināti aprakstīta konfliktu teorija, salīdzinātas citas alternatīvas domstarpību risināšanas metodes un ārvalstu pieredze. Raksta saturs nav izmantojams praktiskas mediācijas sesijas norisei, jo netiek norādītas stadijas, to organizēšana, kontroljautājumi u.tml., bet gan aprakstīti apsvērumi, kas ir vispārējās mediācijas piemērotības vērtējuma pamatā, t.sk. Latvijas jurisprudencē.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
E
21. Maijs 2014 / 14:41
0
ATBILDĒT
Rakstam nav ne vainas, tas ir interesants un aptver vairāk kā tikai mediācijas tīri juridiskos aspektus. Taču nācijas jēdziena lietošana virsrakstā (raksta tekstā tas ne reizi nav nedz lietots, nedz tuvāk apskatīts), šajā kontekstā ir nevietā.
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties