29. Septembris 2015 /NR. 38 (890)
Redakcijas sleja
Kas tā tāda “Jurista Otrdiena”?

Reiz uz "Jurista Vārda" redakciju piezvanīja kāda mums labi pazīstama literārā redaktore, kas tobrīd rediģēja autoritatīva Latvijas tiesību zinātnieka publikāciju. Vienā no atsaucēm viņš bija norādījis preses izdevumu "Jurista Otrdiena". Redaktore vaicāja mums, vai esam dzirdējuši par šādu avīzi vai žurnālu? Kad, aizdomu vadīti, pārbaudījām zinātnieka citētās "Jurista Otrdienas" attiecīgo datumu, protams, izrādījās, ka profesors tomēr lasījis "Jurista Vārdu"!

Šī pārrakstīšanās raisīja redakcijā sajūsmu ne vien kā labs joks (vēl labāks tas būtu, ja kļūda netiktu laicīgi pamanīta un raksts ar šādu atsauci iegultu Latvijas tiesību zinātnes annālēs), bet arī kā pamats zināmam lepnumam: jo ir tātad cilvēki Latvijā, kam otrdiena zemapziņā saistās ar žurnālu "Jurista Vārds" un otrādi.

Šī gada pavasarī "Jurista Vārds" svinēja 20 gadus kopš iznākšanas aizsākumiem, šī gada decembrī tas iznāks jau 900. reizi. Pakāpeniski topot un attīstoties, no rubrikas "Latvijas Vēstnesī" izaugot par patstāvīgu, profesionālu tieslietu žurnālu, "Jurista Vārds" jau daudzus gadus ir svarīgākā Latvijas juristu domu apmaiņas vieta, tālākizglītības instruments un veids, kā "turēt roku uz pulsa", sekojot norisēm Latvijas tieslietu sistēmā. Tomēr "Jurista Vārds" nav tikai "resorisks" izdevums. Kopā ar daudzskaitlīgo ārštata autoru loku un lasītājiem (kas iesaistās diskusijās un identificē aizvien jaunas apspriešanas vērtas problēmas) mēs strādājam, lai "Jurista Vārds" būtu arī tiesībpolitiska domnīca, kurā ieklausās ne vien tieslietu nozare, bet arī likumdevējs. Un nereti tas arī izdodas! Tikai tā varam sasniegt mūsu kopīgo mērķi – pilnveidot Latvijas tiesību sistēmu.

Cienījamais "Jurista Vārda" lasītāj!

Ļoti ceram, ka arī Jums, tāpat kā augšminētajam profesoram, viens no otrdienas rituāliem ir "Jurista Vārda" pārlapošana. Tāpat ceram, ka žurnāls Jums līdz šim ir bijis interesanta un vērtīga lasāmviela.

Kā ik rudeni, šobrīd ir sācies preses izdevumu pasūtīšanas laiks. Tāpēc vēlamies aicināt Jūs abonēt "Jurista Vārdu" 2016. gadam!

No 1. līdz 31. oktobrim piedāvājam Jums īpaši izdevīgu iespēju – iegādāties žurnāla abonementu visiem 12 mēnešiem ar 15% atlaidi.

Turklāt ar prieku ziņojam, ka visi "Jurista Vārda" 2016. gada (12 mēnešu) abonenti piedalīsies izlozē, kurā varēs laimēt vērtīgas balvas – mūsu izdevēja VSIA "Latvijas Vēstnesis" apgādā izdotu juridisko literatūru.

Abonējiet "Jurista Vārdu" un katru otrdienu uzziniet par svarīgākajām norisēm Latvijas tieslietās! Uz tikšanos!

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Gailīte D. Kas tā tāda “Jurista Otrdiena”?. Jurista Vārds, 29.09.2015., Nr. 38 (890), 2.lpp.
patīk
nepatīk
drukāt
VISI RAKSTI 29. Septembris 2015 /NR. 38 (890)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties