26. Janvāris 2016 /NR. 4 (907)
Skaidrojumi. Viedokļi
Piezīmes pie Administratīvā procesa likuma 265. panta
5
LL.M (Kiel) summa cum laude
Laura Jambuševa
juriste zvērinātu advokātu birojā “Rasa un Ešenvalds”

Ar labvēlīga administratīvās tiesas sprieduma sastādīšanu pieteicējam vēl nav automātiski garantēta prasītā labuma saņemšana – vispirms ir jāsagaida sprieduma spēkā stāšanās. Tomēr nereti pat tad, ja spriedums netiek pārsūdzēts un stājas spēkā mēneša laikā pēc tā sastādīšanas, sprieduma izpilde var vairs nebūt iespējama vai arī tās novilcināšana var radīt ievērojamus zaudējumus pieteicējam. Lai novērstu šādas situācijas, Administratīvā procesa likuma 265. panta pirmajā daļā regulētas pieteicēja tiesības izteikt sprieduma nekavējošas izpildes lūgumu. Šis raksts ir veltīts problemātikai saistībā ar sprieduma nekavējošas izpildes lūguma iesniegšanu un izlemšanu, aplūkojot arī Vācijas administratīvo tiesību atziņas šajā jomā.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
5 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Baraks Osama
26. Janvāris 2016 / 00:48
0
ATBILDĒT
JV - apvienojiet, lūdzu, arhīvā "pēc autora" autores rakstus ar iepriekšējiem, ko viņa rakstījusi ar iepriekšējo uzvārdu! Citādi uzrādās, ka tos būtu rakstījuši dažādi cilvēki.
Redakcija > Baraks Osama
27. Janvāris 2016 / 00:41
2
ATBILDĒT
Labvakar!
Ja tas būtu tik elementāri, ticiet - sen būtu izdarīts, jo neba jau nu pašiem nav ienācis prātā.:-) Meklējam tehnisku un loģisku risinājumu, kā sistēmai iestāstīt dažas gudrības - persona ir viena, bet uzvārdi dažkārt pat trīs (mainīti, protams). Arhīvā uz atpakaļu tos mainīt nedrīkst, jo tādā gadījumā autors el.versijas publikācijā vairs nebūs identisks drukas vēsturiskajai versijai. Tāpat autoru katalogā autorus grupē pēc uzvārda jeb konkrētā pirmā burta, un sistēma programmēta tā, ka datus apkopo automatizēti. Līdz ar to pagaidām vien varam vēlreiz pateikties par priekšlikumu, par kuru aizkadrā jau krietnu laiku domājam!
ūja > Redakcija
27. Janvāris 2016 / 04:42
0
ATBILDĒT
Redakcija pat pa naktīm strādā.
Nopietna pieeja.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 2
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL PAR ŠO TĒMU
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties